Як врізати у двері ручку.

Існує декілька різновидів ручок з защипувалися механізмом - натискні фальових, нероз'ємні і ручки-ноби. Але у всіх випадках врізати в двері ручку слід одним способом.
Інструкція
1
Першим ділом позначте те місце на двері, куди маєте намір врізати ручку. Прикладіть защипувалися механізм до торця і окресліть місце майбутнього паза.
2
Для зручності висвердлите більшу частину прорізу за допомогою дриля. При цьому необхідно підібрати свердло такого діаметру, який трохи менше ширини самого паза.
3
Використовуючи долото і киянку, завершите виїмку отвору. Під час роботи слід регулярно підчищати паз стамескою. Надлишки дерев'яної стружки обмежують видимість, в результаті можуть призвести до того, що розміри готового паза не співпадуть з необхідними. Постійно контролюйте глибину, вставляючи механізм.
4
На наступному етапі потрібно зробити отвори для стержня, який з'єднується дверні ручки з обох сторін. А також для перемикача засувки і стягивающих накладки гвинтів, якщо такі є. З цією метою попередньо нанесіть розмітку, приклавши механізм до дверного полотна. Враховуйте товщину передньої планки, зрушуючи отвори на два-три міліметри далі від неї.
5
Встановлюючи механізм, переконайтеся, що клямка і ригель рухаються легко. Обов'язково змастіть всі рухомі частини технічним вазеліном або солідолом.
6
Просвердлите отвори під саморізи, щоб закріпити передню планку. Вони повинні мати трохи меншу глибину і діаметр, ніж шурупи. Зафіксуйте планку.
7
Тепер, коли вам вдалося врізати в двері ручку з її защипувалися механізмом, необхідно зробити відповідні пази в косяку для язичка і ригеля. Змастіть їх торці добре змивається фарбою, прикрийте двері і поверніть ручку. На косяку залишаться сліди. Це саме те місце, де потрібно робити пази.
Корисна порада
Глибина прорізів повинна дорівнювати довжині язичка і ригеля. Спочатку виберіть пази, а потім видовбати місце для запірної планки. Поєднавши віконця з пазами, зафіксуйте її за допомогою саморезов.Работа вважається завершеною, коли ручка і клямка добре рухаються. Наявність труднощів і перешкод говорить про те, що зроблена помилка. Запобігти подібне явище можна в тому випадку, якщо ви будете врізати в двері ручку, постійно звіряючи розміри.