Як підключити газовий балон до газової плити. газова плита з'єднання з балоном.

Досить часто в приватних будинках використовуються газові плити, які працюють від газових балонів . Люди постійно стикаються з питанням заміни газового балона. Справа ця дуже небезпечна і потребує особливої уваги.
Інструкція
1
Для підключення газової плити до балона необхідно запастися заздалегідь газовим редуктором, який має вихідний тиск 30 mbar, газовим гумовим або резино-полімерним шлангом, штуцером, який має внутрішню різьбу і носик для з'єднання шланга.
2
Для початку необхідно штуцер накрутити на вхідний патрубок плити. Дана процедура безпечна. Більшість виробників газових плит в комплектацію плити включають такий штуцер. Без нього буде неможливо провести підключення плити до газового балона. Обов'язково використовуйте прокладку, ФУМ-стрічку або ж спеціальний герметик. Потім необхідно під'єднати до балона редуктор. Також потрібно пам'ятати про прокладання. Вихід редуктора з штуцером з'єднуються газовим шлангом.
3
Використовуваний гнучкий шланг обов'язково потрібно оглянути. Також необхідно контролювати його стан на всьому протязі роботи газової плити. Шланг потрібно щільно закріпити за допомогою хомутів. Вся робота повинна виконуватися відповідно до діючих норм і правил.
4
Гнучкий шланг повинні відповідати необхідним вимогам. Він постійно повинен підтримувати кімнатну температуру. Не повинно відбуватися нагрівання шланга, більш ніж на 30 ° С. Його довжина не повинна бути більше 1,5 метрів. Обов'язково перевірте, чи не має шланг звужень. Не можна допускати згинання і перекручування. Під час роботи на шлангу не повинні з'являтися тріщини і сліди обгорання. Весь час роботи матеріал повинен бути жорстким і еластичним. На хомутах кріплення не повинно бути іржі. Особливу увагу необхідно приділити терміну придатності шланга. Слідкуйте за тим, щоб він не закінчився. Якщо виявлені невідповідності, потрібно негайно провести заміну.
5
Заборонено проводити заміну шланга для підключення газової плити на кисневий або на водяній гумовий шланг. Гума у них швидко старіє і покривається тріщинами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ndhN28GR9BQ
Підключення плити до джерела газу здійснюйте в заздалегідь підготовленому добре вентильованому сухому приміщенні. Монтаж приладу виробляєте з використанням обладнання, що входить в його комплект. Основна увага приділяйте герметичності всіх з'єднань.
Вам знадобиться
  • - мідний шланг або гнучка сталева труба;
  • - діелектрична муфта з прокладкою;
  • - газовий ключ.
Інструкція
1
Підготуйте приміщення для установки приладу. Обладнайте його системою вентиляції і витяжною системою. Якщо плита призначена для обладнання в секції кухонних меблів, перевірте відповідність розмірів секції та плити, при необхідності слід регулювати розміри секції. Використовуйте кухонні меблі, виготовлену з термостійкого матеріалу. Розташуйте кухонні шафки таким чином, щоб вони не створювали перешкод при приготуванні їжі.
2
Встановіть плиту в кухонну секцію. Вирівняйте її в горизонтальній площині і слід регулювати верхній край приладу під рівень поруч стоять шафок.
3
Так як сучасна газова плита дозволяє виконувати безліч додаткових операцій, виконайте підключення плити до електричної мережі. Переконайтеся відповідно параметрів електричної мережі характеристикам, зазначеним на табличці. Табличка зазвичай розташовується під кришкою приладу. Перевірте заземлення лінії живлення і включіть в розетку електричний шнур плити.
4
Переконайтеся відповідно тиску і виду газу характеристикам плити. Підключіть плиту до газової мережі за допомогою гнучкого сталевого шланга або мідної труби через перехідну муфту. Перевірте герметичність з'єднання з використанням мильного розчину. Переконайтеся, що підключення було виконано без будь-яких напружень.
5
Перевірте функціонування приладу. При виявленні несправностей негайно вимкніть плиту і перекрийте подачу газу. Усунете виявлену несправність.
Зверніть увагу
Для перевірки герметичності газопроводу категорично забороняється використовувати відкритий вогонь. Підключення плити до системи газопостачання здійснюйте тільки з використанням сертифікованих шлангів, довжина яких не перевищує чотирьох метрів. Виключіть з'єднання шлангів між собою.
Корисна порада
Щоб налаштувати плиту на інший вид газу, замініть форсунки.