Як зберігати м'яту.

М'ята - рослина сімейства ясноткових, з якого отримують ефірне масло ментолу. Саме ментол дає характерний «свіжий» запах і смак. В давнину вважалося, що м'ята освіжає розум, тому вчені й мислителі носили на голові вінки з її гілочок. Зараз м'ята широко використовується в кулінарії - її додають в салати, коктейлі, печеня. Застосовують її і в народній медицині, косметології та просто для ароматизації приміщення.
Вам знадобиться
  • - рушник
  • - контейнер
  • - пакет
  • - щільно закривається банку
  • - полотняний мішечок.
Інструкція
1
Зрізана м'ята в'яне дуже швидко. Тому, якщо ви плануєте використовувати траву годиною пізніше, краще накрийте її вологим рушником.
2
Якщо ви хочете зберегти м'яту на не надто тривалий термін, ви можете звернути її стебла у вологий рушник і покласти в холодильник, або покласти м'яту в контейнер, накрити зверху змоченим у воді вафельним рушником і поставити в прохолодне місце. Це збереже життя м'яті дня на 3 - 4.
3
Упакуйте м'яту в поліетиленовий пакет, міцно зав'яжіть його, щоб в пакет не потрапляло повітря, і покладіть в холодильник. Такий метод також збереже м'яті життя на кілька днів.
4
Для тривалого зберігання м'яту можна заморозити. Не забираючи стеблинок, складіть м'яту в поліетиленовий пакет і покладіть в морозилку. М'яту, збережену таким способом, можна використовувати для приготування коктейлів, заварювати з нею чай.
5
Найчастіше м'яту засушують. Найкраще збирати м'яту на сушку в кінці липня - початку серпня, оскільки в цей час листя рослини найбільш багаті ефірними маслами і приємні на смак. Зрізані стебла м'яти збирають в пучки і сушать у затіненому місці, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Потім зривають стебла і суцвіття, перетирають їх і зберігають у полотняних мішечках або в банках з щільно прилеглими кришками. У такому вигляді м'яту зазвичай додають в супи і жарке.
6
Щоб не мучаться з зберіганням м'яти, її можна вирощувати вдома. М'ята невибаглива, легко розмножується вегетативним шляхом. Візьміть листочок або частину стебла м'яти і поставте в воду. Через кілька днів на стеблі з'являться білі корінці. Після цього паросток можна висаджувати в землю. Травка росте дуже швидко, а коли ви зриваєте з неї листя, починає куститься ще більше.
Зверніть увагу
Висушена м'ята зберігається протягом двох років. Якщо у вашої трави пройшов термін придатності, зробіть собі ванну, додавши м'яту в воду.