Як зробити совок.

Совок використовується для різних цілей - прибирання приміщень від сміття, пересипання всіляких круп і багато іншого. Зробити будь совок можна самостійно, це досить легко.
Інструкція
1
Перш за все, визначте призначення виробу і матеріал для виготовлення. Наприклад, вам необхідний совок для виносу і викиду що залишаються кішками відходів. У такому випадку не варто братися за виготовлення дерев'яної лопатки. Швидше, знадобиться пластик.
2
Швидко зробити хороший совок можна з простої поліетиленової пляшки, в якій продають газовані напої, пиво або квас.Возьміте порожню пляшку з закрученою на ній пробкою. Ножем акуратно зробіть невеликий надріз по середині корпусу. Потім відрізайте нижню частину ємності, надаючи перетину овальну форму. Після цього обробіть кромку дрібнозернистим наждачним папером і ваш совок готовий. Пісок з нього не буде сипатися завдяки щільно закрученою пробці. Крім того, не шкода викинути виріб у разі псування, адже нове зробити легко.
3
Зробити совок з дерева трохи важче. Перш за все, потрібно позначити розміри і підібрати відповідний чотиригранний брусок. На широкій стороні накресліть контури вироби так, як якщо б ви дивилися на нього зверху, а на вузькій - збоку. І в тому і в іншому випадку у вас повинна збігатися нижня і верхня частина совка.
4
За допомогою ножівки або лобзика ображати все зайве, залишаючи межі прямокутними. Потім, використовуючи напівкруглу стамеску і киянку, видовбати внутрішню частину совка. Доопрацювати форму за допомогою ножа, надавши округлі форми там, де це необхідно. Відшліфуйте виріб наждачним папером, після чого робота вважається завершеною.
Корисна порада
Зробити совок можна не тільки з пластику або дерева, але також з м'якого алюмінію, твердого картону або паперу і деяких інших матеріалів. Крім того, виріб може бути не просто маленьким або великим, коротким або довгастим, але і складним. Іншими словами, все залежить від вашої фантазії і наявних матеріалів.