Як зробити м'ясорубку.

Мясорубка була винайдена в XIX столітті, але неможливо уявити, як люди обходилися без неї до цього. Сьогодні ми використовуємо цей інструмент для виготовлення фаршу, виробів з тіста, соків, нарізки овочів і багато чого іншого. Він може володіти величезною кількістю характеристик, які практично неможливо врахувати в одному виробі. З цієї причини краще зробити м'ясорубку самостійно, ніж витратити величезну кількість часу на пошуки потрібної.
Інструкція
1
Перед тим як зробити м'ясорубку, слід визначити перелік вимог, які ви пред'являєте до неї. Вирішіть, яким розміром вона повинна володіти, в яких насадках потребує, чи варто встановити електродвигун тощо.
2
На наступному етапі складіть докладний креслення з зазначенням всіх деталей і їх розмірів. Звичайна механічна м'ясорубка повинна включати в себе корпус з мясопріемніком, гвинтовий стрижень (шнековий вал), ніж, решеточку і обертову рукоятку.
3
У розмірах дотримуйтесь максимальну точність. Кожна різьблення, кожен отвір повинні ідеально вписуватися в загальну конструкцію. Щоб підготувати хороший креслення, можете уважно розглянути вже готову м'ясорубку. Кілька разів розберіть і зберіть її, спробуйте зрозуміти її пристрій у комплексі і реалізувати його на схемі.
4
Враховуйте міцність виробу в цілому та окремих його деталей. Наприклад, під час експлуатації м'ясорубки потрібно докладати великі зусилля на рукоятку. Отже, необхідно оснастити виріб струбциною, щоб міцно прикріплювати його до столу.
5
Підготуйте докладне креслення насадок. Вони можуть призначатися для виготовлення фаршу, локшини, видавлювання соків з м'яких фруктів або овочів і багато іншого.
6
Тепер необхідно зробити м'ясорубку, підібравши для нього міцний метал. Якщо у вас такої можливості немає, зверніться до працівників металургійного або складального заводу. Як правило, домовитися з ними про виготовлення виробу не важко. Надайте їм докладні креслення, обговоріть вартість і чекайте.
7
Отримавши в руки готові деталі, зберіть м'ясорубку, перевірте, щоб кожен елемент підходив ідеально. Після цього роботу можна вважати завершеною і приступати до експлуатації м'ясорубки.
Зверніть увагу
Звертаючись за допомогою до заводських токарям, ви ризикуєте дорого заплатити. Підсумкову вартість можна знизити в кілька разів, якщо віддавати на виготовлення не весь креслення відразу, а частинами.