Як прибрати слиз в носоглотці. Як позбутися від слизу в носоглотці народними среств.

Щоб прибрати слиз з носоглотки, необхідно її промити. Зробити це можна як вдома, так і в процедурному кабінеті лор-лікаря. Але ходити в лікарню в період захворювання - не кращий варіант, тому простіше зробити промивання будинку. Добре, що ця процедура безпечна і не може заподіяти шкоди навіть найменшим дітям.
Вам знадобиться
  • - морська сіль;
  • - лікарські трави;
  • - спринцівка;
  • - рушник;
  • - сік алое.
Інструкція
1
Перед промиванням носоглотки обов'язково прокип'ятіть клізму або спринцівку, яку ви будете використовувати. Після того, як спринцівка покипит 5 хвилин, акуратно дістаньте її з води і покладіть на чистий рушник. Якщо у вас запальний процес в порожнині носоглотки, використовуйте соляний розчин для промивання. Коли набряк і скупчення слизу викликано алергенами, вам підійде відвар кропиви, ромашки або чистотілу. Дозування лікарських рослин для промивання носа повинна бути приблизно такою ж, як і для прийому всередину, але можна розводити відвар чистою водою у співвідношенні 50/50.
2
Промивати носоглотку потрібно або над раковиною, або над тазиком. Підготуйте всі необхідно для промивання: рушник, розчин і спринцовку. А тепер приступайте до процедури. Якщо у вас дуже сильно закладений ніс, то можете скористатися перед промиванням судинозвужувальними краплями. Але це необов'язково, оскільки вода вимиє всю слиз, правда, на це потрібно більше часу і розчину.
3
Наберіть в клізму або спринцівку розчин для промивання. Нахиліть голову над раковиною і починайте бити струменем з спринцівки в ніздрю. Спочатку промивайте одну ніздрю, потім іншу. Не забувайте: рот повинен бути відкритим, адже вода повинна витікати і через нього, інакше ви промиєте тільки носові проходи. Коли вода почне безперешкодно проходити по носоглотці, збільште напір струменя.
4
Щоб домогтися якнайшвидшого одужання, процедуру проводите кілька разів на день. Можете використовувати в першу промивання розчин морської солі (1 ст. Л. На літр води), а по друге - будь відвар лікарських рослин і так чергуйте. Якщо у вас запалення в носоглотці, то закопуйте кілька крапель соку алое після промивання носа, коли проходи звільнені від слизу. Замість алое підійде і будь спрей на рослинній основі, який можна придбати в аптеці.
5
Якщо ви не хочете наводити розчини, купіть спеціальну морську воду. Продається вона в зручних флаконах, з яких можна промивати ніс. Спринцівка в цьому випадку буде не потрібна. Якщо ж ви просто боїтеся займатися даною процедурою будинку, сходіть в лікарню, лікар промиє вам носоглотку буквально за кілька хвилин.