Як зробити новий обліковий запис.

В одного комп'ютера часто може бути кілька користувачів, наприклад, члени сім'ї, де кожному потрібна своя середовище для роботи на комп'ютері зі своїми настройками і так далі. Для цієї мети в Windows передбачена функція багато режиму.
Інструкція
1
Натисніть на кнопці «Пуск», щоб відкрити головне меню операційної системи. Далі знайдіть в ньому пункт «Панель управління» і натисніть на нього лівою кнопкою миші. Перед вами відкриється панель управління в Windows.
2
Тепер у вікні, зі значками інструментів відшукайте пункт «Облікові записи користувачів», якщо значки у вас відображаються в класичному вигляді, клікніть по ньому подвійним клацанням лівої кнопки миші, а якщо включений вид за категоріями, то як по посиланню, одним натисканням лівої кнопки.
3
Отже, ви увійшли в систему управління обліковими записами на вашому комп'ютері. У списку завдань (пункти зі стрілочками) виберіть «Створення облікового запису», натисніть на неї, і система вам запропонує ввести ім'я для нового облікового запису.
4
Введіть ім'я для нового облікового запису та натисніть на кнопку «Далі» у нижній частині вікна. Тепер виберіть тип облікового запису - «Адміністратор комп'ютера» або «Обмежена запис ». Тип облікового запису «Адміністратор комп'ютера» дозволить створювати, видаляти і змінювати існуючі облікові записи на комп'ютері, вносити зміни, які торкнуться інших користувачів, встановлювати програми, а також отримувати доступ до будь-яких файлів на комп'ютері. Тип ж «Обмежена запис» дозволить змінювати параметри свого облікового запису, в тому числі і пароль, переглядати файли в папці «Спільні документи», а також деякі програми, розроблені для ОС Windows, що передують XP, можуть не працювати належним чином з обмеженими правами.
5
Після того як ви виберіть тип облікового запису, у нижній частині вікна натисніть на кнопку «Створити обліковий запис». Після цього вікно «Облікові записи користувачів» повернеться на свою головну сторінку, де в плитці облікових записів відобразиться нова, щойно створена вами, яку також можна буде змінювати.