Як додати китайську мову.

Служби текстового введення в операційній системі Windows вельми широкі, вони дозволяють здійснювати введення тексту практично на будь-якому мовою , навіть з урахуванням писемності справа наліво і ієрогліфів.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і виберіть у ньому пункт «Панель управління» - відкриється панель управління Windows.
2
Якщо у вас включений класичний режим відображення інструментів, знайдіть там пункт «Мова і регіональні стандарти» та натисніть на нього подвійним клацанням лівої кнопки миші. Якщо ж у вас включений режим відображення значків (інструментів) за категоріями, виберіть категорію «Дата, час, мова і регіональні стандарти», клікнувши на ній лівою кнопкою миші, після чого виберіть «Мова і регіональні стандарти».
3
У вікні "Мова і регіональні стандарти» перейдіть на вкладку «Мови» в розділі «Додаткова мовна підтримка», встановіть обидві галочки навпроти «Встановити підтримку мов з письмом справа наліво і складним письмом (включаючи тайський)» і « Встановити підтримку мов з листом ієрогліфами ».
4
Система попросить у вас вставити в привід диск з ОС Windows XP. Вставте диск у привід і натисніть "ОК" (попередньо вкажіть програмі шлях до диска, якщо вона невірно визначила його).
5
Після того як система встановила з диска всі потрібні файли, перезапустіть комп'ютер, для того щоб вони вступили в силу.
6
Тепер натисніть правою кнопкою на мовній панелі близько системного трея (там, де розташовані годинничок) і виберіть у контекстному меню пункт «Параметри ...». У вікні «Мови і текстові служби» на вкладці «Параметри» натисніть на кнопку «Додати» поруч зі списком встановлених служб.
7
Тепер у вікні «Додавання мови введення» виберіть зі списку китайську мову і підтвердіть додавання натисканням на кнопку «ОК». Тепер в списку встановлених служб з'явиться китайська мова. Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб застосувати внесені зміни і продовжити роботу з настройками або натисніть на кнопку «ОК», щоб застосувати настройки та закрити поточне вікно.