Як поліпшити якість відеофайлу.

У вас може не бути грошей на хорошу відеокамеру і ви часто користуєтеся мобільним телефоном, щоб знімати домашні відеоролики. Однак якість картинки вас не влаштовує. Не така вже це і велика проблема, якщо знати, як її вирішити.
Інструкція
1
Встановіть собі на комп'ютер відеоредактор Adobe Premiere, після чого скачайте і встановіть до нього плагін - Neat Video, який дозволить вам поліпшити якість відеофайлів.
2
Відкрийте ваш відео файл в Adobe Premiere, знайдіть в меню плагіна інструмент «Shadow Highlight» і застосуєте його до вашого відеофайлу для того, щоб трохи освітлити занадто затемнене зображення, далі зніміть галочку з опції Auto Amount, після чого налаштуйте, як вам буде зручно, параметри «Shadow amount» і «Blend with original». Регулюйте налаштування доти, поки контрастність і яскравість зображення вас не влаштують. Далі застосуйте до відео інструмент «Color Balance» та «HueSatBright». Ви можете помітити, що якість зображення стало краще - картинка стала яскравіше, світліше і насиченішим.
3
Тепер настає той момент, коли нам потрібно усунути так званий шум на відео. В меню плагіна Neat Video виберіть інструмент-опцію «Reduce noise». Після цього натисніть на іконку прямокутної форми, розташовану на панелі «Effect Controls» і в настройках плагіна клікніть на кнопку «Auto Profile».
4
Налаштуйте плагін на автоматичний режим для того, щоб він зміг самостійно проаналізувати шум і усунути його якісно. Коли плагін налаштується за певним кадру із відеофайлу, подивіться на те, яке процентне значення вказано правому нижньому куті програми. Це значення відображає якість конфігурації, і воно не повинно бути нижче 70%.
5
Застосуйте настройки профілю, після чого відкрийте настройки «Noise filter setting». В них виберіть «Clip preset», далі - «Advanced» і «Remove only half of weaker noise». Таким чином дрібні деталі відео при усуненні шуму збережуться.
6
Натисніть «Apply», після чого застосуйте ефект «S-Glow» для того, щоб посилити яскравість зображення відео і зробити його ще якісніше.