Як підключити навушники до материнської плати.

При підключенні навушників до материнської платі можуть виникнути деякі складності. Розберемо послідовність дій, які дозволять успішно виконати поставлене завдання.
Інструкція
1
Візьміть навушники з роз'ємом mini-jack і з'єднайте їх із звуковою панелі на вашій материнській платі. Не використовуйте для цього рожеве і зелене гнізда, так як вони традиційно використовуються для мікрофона і колонок відповідно.
2
Якщо у вас навушники мають роз'єм jack 6.35 mm, придбайте спеціальний перехідник з jack на mini-jack і підключіть аналогічним чином до материнської плати.
3
Як правило, сучасні звукові драйвера мають розширені настройки. В їх числі завдання ролі того чи іншого гнізда на звуковій панелі материнської плати за допомогою вибору профілю пристрою для даного роз'єму. Для того щоб зробити це, відкрийте меню «Пуск», в якому виберіть пункт «Панель управління».
4
В панелі управління виберіть категорію «Звук, мова і аудіопристрої». В плитці значків ви побачите значок панелі управління вашої вбудованої звукової плати. Відкрийте її.
5
Розглянемо випадок для найбільш поширеного виробника звукових контролерів Realtek. У вікні конфігурації аудіо Realtek перейдіть на вкладку «Звукові входи/виходи». На цій вкладці ви виявите схему підключених пристроїв. Виберіть за кольором то гніздо, в яке встромили навушники. Навпаки кольорового значка гнізда натисніть на світне (активне) пристрій.
6
У вікні «Тип пристрою» виберіть пункт «Навушники» і натисніть на «ОК», щоб підтвердити зроблене зміна.
7
Якщо звук відсутній в навушниках, відкрийте регулятор гучності. Для цього клікніть подвійним натисканням лівої кнопки миші на значку динаміка в системному треї. Далі знайдіть на панелі «Загальна гучність» потрібний регулятор і переконайтеся, що фейдер не відведена до кінця вниз або не включена опція «Вимк» під потрібним регулятором. Відповідно, якщо галочка є, зніміть її і виведіть регулятор на потрібний рівень.