Як набрати м'язову масу максимально швидкими темпами.

Красиве, гармонійно розвинене тіло - мрія багатьох людей. Найбільш значимо це для спортсменів. Але й для людини, чиє життя не пов'язана зі спортом, не менш важливо підтримувати тіло в хорошій фізичній формі. Але чи можливо прискорити ріст м'язової маси в процесі занять, без застосування стероїдів? Так!
Інструкція
1
знижувало інерцію - збільшуєте зростання. Щоразу при підкиданні або підштовхуванні ваги знижується навантаження на м'язи. Для росту маси необхідно підтримувати напругу в м'язах протягом всієї траєкторії снаряда. Дотримуйтеся вимог темп секунди 2 вгору і 2 секунди вниз. Такий підхід дозволяє стимулювати м'язи по всій довжині волокон і забезпечує більший час під навантаженням. Вправи при цьому робити досить складно, але вони набагато ефективніше.
2
Вдихайте, а потім із зусиллям видихайте. Коли ви працюєте з важким вагою, підтримуйте рівну роботу всіх систем організму. Це дозволить вам виробити клітинний джерело енергії і зробити можливим повторення підходу до вправи. Робіть видих під час найбільш важкої частини вправи. Якщо ви, наприклад, виконуєте присідання, то вдихайте при опусканні, а видихайте на підйомі. Такий форсований видих допоможе вам сконцентрувати потужність і дасть силу. Затримуйте дихання на пару секунд тільки при зміні напрямку руху.
3
Підвищивши циркуляцію амінокислот, ви прискорите ріст м'язової маси. Не допускайте, щоб включався механізм голодування, тому при інтенсивних тренуваннях кожні 3-4 години вживайте протеїни. Організм розщеплює протеїн з їжі на амінокислоти протягом 45 хвилин. Будівельні цеглинки - амінокислоти починають надходити в м'язи. Випивайте маленькі порції протеїнового коктейлю під час їжі або ковтайте капсули з амінокислотами хвилин за 15 до прийняття їжі. Найкраще в цьому відношенні суміш казеїн-сироватка. Швидкий ефект дає сироватка, а повільний - казеїн, який буде підтримувати організм у стані гарного азотистого балансу протягом декількох годин.
4
Уникаєте болю - втрачаєте зростання. У бодібілдерів є приказка: «Немає болю, немає росту». Підбирайте навантаження так, щоб останні повторення давалися важко і больовими відчуттями в активних м'язах (в міру, звичайно).
5
Розтяжка для росту. Увімкніть розтягують вправи в процес тренування. Ви опрацюєте м'язи, навантажите їх в максимальному подовженні. Розтяжка викликає нову біль, а, отже, додаткове зростання.
6
Утримуйте м'язове скорочення. Скорочення м'язів при зростаючому опорі - це основна суть бодібілдингу. Спробуйте метод статичних скорочень. Дослідження показали, що утримування ваги і скорочення м'язи під навантаженням до повної відмови дають поштовх зростанню сили і розміру. Наприклад, берете вагу, який зможете втримати секунд двадцять в найбільш напруженій точці траєкторії руху. Поступово збільшіть час статики, поки не зможете утримувати вже 30 секунд, потім знову збільште вагу, щоб утримати його 20 секунд. Опір по прогресії плюс максимальне скорочення - це і є ключ до зростання.
Зверніть увагу
Для вироблення необхідної енергії організму потрібні жири і вуглеводи, а в якості будівельного матеріалу використовуються білки. Для того що б організм швидко набирав м'язову масу, необхідно розлучитися з почуттям голоду, і споживати їжу навіть тоді, коли зовсім не хочеться їсти. Швидке нарощування маси може відбуватися при постійному вживанні повільних, вуглеводів.
Корисна порада
Як швидко набрати вагу будинку, але не розжиріти. Що б вага тіла почав збільшуватися потрібно їсти більше, ніж ви споживаєте. Але що б росла м'язова маса треба стимулювати м'язи до зростання. Детальніше про харчування, продуктах для швидкого росту м'язів і набору ваги я написав у статті «Правильне харчування для росту м'язів». Там же докладно розказано про гейнерах, протеїнах і другом спортивному харчуванні. Як набрати вагу худому підлітку.
Процес набору м'язової маси в просторіччі називають «гойдатися». По суті так воно і є. Зовсім необов'язково ходить в спортзал, щоб дізнатися як набрати м'язову масу максимально швидкими темпами і втілити це в життя. Займатися можна вдома і повністю самостійно.
Вам знадобиться
  • - Перекладина;
  • - Дві гантелі по 5 кілограм або більше;
  • - Білкові добавки;
  • - Організація правильного харчування.
Інструкція
1
Почніть з зміни власного харчового раціону. Їжте більше курки, картоплі, яєць, бобових і зернових, бананів, йогурту. Пийте кефір, ряжанку, сніжок, молоко, вершки і багато овочів. Для того, щоб переходити до фізичних навантажень, ваш організм повинен почати регулярно отримувати необхідну частку поживних речовин, які зміцнюватимуть масу тіла, а фізичні навантаження перетворять її в масу м'язів.
2
Виконуйте комплекс вправ, що зміцнюють ваші м'язи. Зміцнення м'язів пояса верхніх кінцівок варто почати з віджимань, занять з гантелями і підтягувань на перекладині. Спочатку слід виконувати декілька підходів в день (3-4) з невеликим кількість повторень. Як тільки ви відчуєте, що готові збільшити навантаження, негайно зробіть це. Почавши з трьох підтягувань в день, до кінця місяця ви зможе виконувати вже 7-10.
3
Пояс нижніх кінцівок і черевні м'язи прокачується шляхом вправ на прес і присідань. Крім того, не варто нехтувати скакалкою. Рада той же - почніть з малого і планомірно збільшуйте питому частку навантажень. Маса буде зростати досить швидко.
4
Не слід відразу кидатися з місця в кар'єр і втомлювати себе виснажливими фізичними навантаженнями. Біль в мишах не змусить себе довго чекати, ви можете вирішити зробити перерву і після повернутися до занять буде дуже важко. Крім того, існує ризик отримання травм, серед яких розрив мишщ і зв'язок, у разі яких може знадобитися хірургічна допомога, а це апріорі неприємно.
Корисна порада
Використовуйте пивні дріжджі і протеїнові добавки, вони прискорять процес набору м'язової маси і сприятимуть організації правильного обміну речовин в організмі. У буквальному сенсі - м'язова маса буде рости на дріжджах.