Як закріпити утеплювач. Як прикріпити утеплювач до стіни.

Досить часто люди займаються утепленням балкона. Тепло на балконі безпосередньо залежить від використовуваного утеплювача, а також від правильності його монтажу. Цьому питанню необхідно приділити особливу увагу.
Інструкція
1
Для початку закрийте стелю одним шаром пінофола. Потім наріжте по ширині балкона рейку. Має бути приблизно 5-6 шматків. Саме цими рейками потрібно закріпити пенофол на стелі. На даному етапі займатися виставлянням рівня немає необхідності. Потрібно тільки закрутити до упору саморізи.
2
Тепер можна переходити до закріплення другого шару пінофола. Треба взяти рулон даного матеріалу і розкачати від рівня підвіконня лівої стіни до підлоги протилежного боку. Його кріплення виробляється за допомогою поздовжньо розташованих рейок. Рейки будуть йти від початку балкона і до кінця. Вони повинні практично впритул прилягати до стін. Вистачити повинно трьох рядів. Необхідно відступити з кожного боку приблизно по 10 сантиметрів. Середня рейка повинна знаходитися чітко посередині. Пенофол потрібно укладати внахлест на внутрішню стіну. По стінах утеплювач можна закріпити за допомогою скоб. Для цього потрібно заздалегідь приготувати будівельний степлер. Рейки найкраще засвердлити в перший ряд.
3
Потім все йде стандартно. Потрібно засвердлити рейку з кроком близько 50 сантиметрів. До кінця її не потрібно зміцнювати. Знайдіть за допомогою рівня самий нижній край стелі. З цього місця потрібно закручувати саморізи до кінця. Від цієї точки можна «витягувати» стелю за рівнем.
4
Після того, як ви закріпіть утеплювач, відзначте на ньому за допомогою фломастера центр бруса, від каркаса і по всій площі. Надалі при монтажі пластикових панелей ви вже не будете ворожити, і не виникнуть проблеми, пов'язані із зайвими дірками.
5
Стеля буде нижче приблизно на 4 сантиметри. У підсумку ви має 2 шари пінофола і 2 ряди рейки. Для роботи також найкраще запастися саморізами на 90 міліметрів. Їх потрібно буде вкручувати в тих місцях, де перепади стелі досить значні. Також потрібно придбати кілька свердел різних діаметрів.