Як з'єднати кадри.

Поєднавши в один відеоряд кадри , зроблені за допомогою фотоапарата, можна, при удачі, отримати цікаве відео в популярному стилі стоп-моушен. Звичайно, виробництво повноцінного стоп-моушен ролика - завдання не на п'ять хвилин, але, сам процес об'єднання статичних кадрів в відеоряд не дуже складний.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Efter Effects
  • Серія фотографій
Інструкція
1
Підготуйте фотографії для імпорту в After Effects. Для цього зберіть їх в одну папку і перейменуйте. Назви файлів повинні представляти собою порядкові номери кадрів у форматі 001, 002 і так далі. Якщо кадри були зняті в тому порядку, в якому вони повинні бути об'єднані і зберегли назви, автоматично створювані при збереженні файлу в пам'яті камери, можете їх не перейменовувати. Кадри повинні бути одного розміру.
2
Імпортуйте кадри в After Effects за допомогою команди Import Multiple Files меню File. У вікні, виділіть перший по порядку кадр, поставте галочку в чекбоксі JPEG Sequence і натисніть кнопку «Відкрити». Натисніть кнопку Done.
3
Перетягніть імпортовану секвенцію на шкалу часу. Це можна зробити, перетягнувши секвенцію з палітри Project на палітру Timeline за допомогою миші. Власне, ось і все. Кадри з'єднані.