Як поправитися в короткий термін.

Застуда триває близько 2 тижнів, але іноді просто немає часу так довго бути в "розклеєному" стані і необхідно приступати до роботи. Щоб поправитися якнайшвидше, потрібно приділити особливу увагу своєму здоров'ю.
Інструкція
1
Насамперед, відвідайте лікарню. Не можна починати лікування без будь-яких рекомендацій, так ви не тільки довго будете вболівати, але й можете отримати ускладнення, яке вилікувати в найкоротші терміни явно не вийде. Лікар огляне вас і візьме аналіз крові, щоб виявити збудника хвороби.
2
Приймайте всі медичні препарати, які були вам призначені. Обійтися без них, на жаль, не вийде, та й робити це безглуздо. Але лікарі призначають лише основне лікування, а без допоміжних процедур одужання буде довгим.
3
Якщо у вас немає температури, прогрівайте ноги в гарячій воді. Її температура повинна бути максимально високою, але все ж не окріп. Налийте в таз води і додайте трохи гірчиці. Грійте ноги близько 15 хвилин, не забувайте періодично доливати окріп. Будьте обережні, так як можете ненавмисно обшпаритися.
4
Якщо у вас застуда, що супроводжується сльозотечею, нежиттю і закладеністю грудної клітки, то вам підійдуть інгаляції. Налийте в тарілку окріп і додайте соди або ефірних масел, замість усього цього підійде відвар картоплі. Дихайте максимально глибоко, щоб пар проникав як можна довше в бронхи. Інгаляції дають хороший результат, якщо їх проводити 2-3 рази на добу.
5
Весь період лікування намагайтеся добре харчуватися, навіть якщо у вас відсутній апетит. Організму потрібні сили на відновлення. Щоб посилити апетит, з'їдайте за 30-60 хвилин до їди таблетку вітаміну С, бажано несолодкого, а того що в блістерах. Їжте фрукти, адже вони багаті вітамінами і виводять інтоксикацію, яка з'являється в результаті ураження організму хвороботворними мікробами.
6
Якщо вам не стало легше на 5-8 день, знову сходіть в лікарню. Зазвичай застуда проявляє себе у всій красі тільки в перші дні, але потім поступово проходить. Довше лікується грип, але щоб перемогти його, потрібні зовсім інші препарати.