Як прискорити травлення. засіб для прискорення травлення.

Причиною зайвої ваги дуже часто є змедленное травлення . Прискорити процес засвоєння їжі допоможуть не тільки правильне харчування і здоровий спосіб життя, а й щоденні фізичні навантаження.
Вам знадобиться
  • -фрукты;-
  • -овощи;-
  • -витамины;-
  • -упражнения;-
  • -средства для масажу; -
  • -вода; -
  • -баня.
Інструкція
1
Щоб прискорити травлення, необхідно скласти правильний графік прийому їжі. Найкраще її приймати невеликими порціями, але раз п'ять за день. Адже дробность харчування є головною складовою всіх дієт. Їжа прискорює процес обміну речовин, тому їсти треба обов'язково.
2
Прискорити процес травлення і відновити м'язову тканину допоможуть регулярні фізичні вправи з обтяженням. Будь фізична активність, наприклад, біг, ходьба, їзда на велосипеді, сприяє не тільки прискоренню процесу перетравлювання їжі, а й спалюванню жиру.
3
Також для прискорення травлення можна відвідувати лазню або сауну. Завдяки інфрачервоному випромінюванню, посилюється клітинна активність і шкіра забезпечується киснем. Пар, огортаючи і розігріваючи тіло, покращує кровообіг і прискорює процес обміну речовин.
4
Вода є найважливішим учасником процесу обміну речовин в організмі. Вона залучає до обмінний процес відкладені жири, тому необхідно пити воду. За відсутності достатньої кількості рідини в організмі відбувається уповільнення процесу травлення.
5
Добре прискорити травлення і поліпшити стан шкіри допомагає масаж. Завдяки масажним силових дій, кров починає циркулювати швидше, і обмін речовин прискорюється. Також організм звільняється від шлаків і зайвої рідини.
6
Здоровий і глибокий сон сприяє виробленню в організмі гормону росту і прискоренню обмінних процесів.
7
Для прискорення процесу травлення рекомендується приймати контрастний душ або душ з поступовим зниженням температури. Холодна вода допомагає організму підбадьоритися, поліпшити кровообіг і обмін речовин.
8
Вживання імбиру, різних фруктів, рослинної їжі і вітамінів, допоможе не тільки прискорити процес травлення, а й зміцнити весь організм.
Корисна порада
Щоб прискорити травний процес, необхідно не тільки займатися спортом і дотримуватися дієти, але і відмовитися від таких шкідливих звичок, як сигарети і спиртне. Саме через них порушується обмін речовин в організмі.