Як збивати коктейлі.

Прекрасний освіжаючий напій в спеку, що подобається як дорослим, так і дітям, - це молочний коктейль. Простота приготування і доступність інгредієнтів робить його лідером в топі літніх напоїв, проте свої секрети є і у молочних коктейлів.
Вам знадобиться
  • - 0.5 літра молока;
  • - 100 грамів морозива;
  • - фруктовий сироп;
  • - блендер
Інструкція
1
Відповідь на питання про те, чим збити коктейль, досить простий. Найбільш ідеальний агрегат для цього - блендер. У ньому можна приготувати напій за лічені секунди. В принципі, можна використовувати і міксер. В якості базових інгредієнтів беруться морозиво і молоко. Інші компоненти додаються за смаком і можуть бути різними, від малинового сиропу до вершкового лікеру. Однак не рекомендується брати більше 4-5 складових, інакше тонкість смаку буде втрачена.
2
Перед тим, як збивати коктейлі , потрібно придбати молоко. Ступінь його жирності на якість коктейля не впливає. Деякі вважають за краще використовувати замість молока йогурт або вершки. У цьому випадку напій виходить більш густим і калорійним. Молоко виливається в блендер і збивається разом з морозивом. Скільки збивати коктейль - залежить лише від якості продуктів. Свідченням того, що коктейль готовий, є пінна шапка, утворена зверху. Фруктову основу можна додавати відразу, в цьому випадку колір у коктейля буде однорідним. Або ж влити сироп у вже готовий коктейль, в цьому випадку на тлі молока вийдуть гарні розводи. Якщо викласти фруктове пюре на дно келиха, а зверху налити суміш з морозива і молока, то коктейль вийде листковим.
3
Подавати коктейль потрібно відразу, інакше піна зникне. Для сервіровки найчастіше використовують скляні келихи, в яких видно всю красу напою. При бажанні можна додати в келих подрібнений лід і прикрасити його за допомогою часточки будь-якого фрукта, але молочний коктейль гарний у будь-якому посуді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-v9TAyH4ax0
Зверніть увагу
Чи не змішують молоко з кислими фруктами, такими, як апельсини та мандарини, щоб не спричинити реакцію закисания молока.
Корисна порада
Не варто розраховувати на те, що за допомогою молочного коктейлю можна освіжитися. Велика кількість калорій і цукру, в ньому містяться, робить його прекрасним ласощами, але не засобом для втамування спраги.