Як створювати анімовані аватари.

Надивившись на миготливі і переливаються анімовані аватарки, багато користувачів форумів і соціальних мереж замислювалися над тим, як зробити собі таку ж красу. Тим більше що процес створення анімації у форматі GIF засобами редактора Photoshop не дуже складний.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Photoshop
Інструкція
1
Створіть у редакторі Photoshop документ з розмірами картинки користувача, допустимої на тому інтернет-ресурсі, куди ви збираєтеся її завантажувати. Використовуйте команду New («Новий») з меню File («Файл»).
2
В палітрі інструментів виберіть інструмент Paint Bucket Tool («Заливка»). Клацнувши по верхньому з двох кольорових квадратів в нижній частині палітри «Інструменти», виберіть на що відкрилася колірній палітрі кольором переднього плану який-небудь нейтральний колір. Клацніть по кнопці ОК. Клацніть лівою кнопкою миші по новому документу і залийте його кольором переднього плану.
3
В палітрі «Інструменти» виберіть інструмент Horizontal Type Tool («Горизонтальний текст»). Клацніть лівою кнопкою миші по полю документа і напишіть якесь слово. У готової анімації воно буде блимати. Клацніть покажчиком курсору по текстовому шару в палітрі "Шари" для того щоб закінчити редагування тексту.
4
Продублируйте текстовий шар. Для цього клацніть правою кнопкою миші по текстовому шару в палітрі «Шари» і виберіть пункт Dublicate Layer («Дублювати шар»).
5
У властивостях копії текстового шару налаштуйте параметр Outer Glow. Для цього клацніть правою кнопкою миші по копії текстового шару і в контекстному меню виберіть пункт Blending Options. У вікні, клацніть по пункту Outer Glow і виставите для параметра Spread величину 6%, а для параметра Size величину 18 пікселів. Натисніть на кнопку ОК.
6
Продублируйте копію текстового шару. Відкрийте вікно Blending Options, клацнувши правою кнопкою миші по новому шару, і в настройках Outer Glow виставте величину Size на 59 пікселів. Натисніть кнопку ОК. Основа для анімації готова.
7
Відкрийте палітру «Анімація». Для цього в меню Window виберіть пункт Animation.
8
Створіть перший кадр анімації. Для цього в палітрі шарів відключіть видимість обох шарів із сяйвом навколо тексту, клацнувши по піктограмі у вигляді ока.
9
Створіть другий кадр анімації. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по кнопці з трикутником в правому верхньому куті палітри «Анімація». В меню оберіть команду New Frame. Увімкніть видимість шару з сяйвом тексту, лежачого над шаром без сяйва, клацнувши лівою кнопкою миші по піктограмі у вигляді ока зліва від шару.
10
Створіть третій кадр анімації. Для цього знову скористайтеся командою New Frame і включіть видимість останнього шару з сяйвом тексту.
11
Налаштуйте тривалість кадру в анімації. Для цього клацніть по всіх трьох кадрам лівою кнопкою миші, утримуючи клавішу Ctrl. Клацніть по трикутнику з зазначенням тривалості кадру під будь-яким кадром. У спадному меню виберіть тривалість. Увімкніть відтворення кнопкою Play, яка знаходиться в нижній частині палітри «Анімація» і подивіться на результат. Якщо потрібно, змініть тривалість кадру.
12
Збережіть анімований аватар за допомогою команди Save For Web з меню File. У верхній правій частині вікна виберіть один з пресетів для збереження у файл формату GIF. Натисніть кнопку Save.