Як залити крижану гірку.

Завжди приємно робити щасливим когось, особливо - дитини. Влітку у вас можуть бути одні забави, взимку - інші. Багато радості вашому малюкові в сонячний зимовий день може доставити катання з крижаної гірки. А як її можна зробити і залити самостійно?
Вам знадобиться
  • - лопата
  • - відро або лійка
  • - рукавички - вовняні і гумові
Інструкція
1
Побудуйте з снігу снігову гору. Її розмір співвіднесіть з віком вашої дитини: для малюка гірка потрібна не дуже висока, для школяра її можна будувати в людський зріст. Накидайте снігову купу і оформите спуск з гірки. Він не повинен бути крутіше 45 градусів, т.к. така гірка буде небезпечна для дітей. Розрівняйте поверхню гірки лопатою. Переконайтеся, що скотившись з неї, на гуркоті дитина не наїде на перешкоду - камінь, дерево, кущ або паркан і не вискочить на проїжджу частину. Чим довша гуркіт - тим, природно, веселіше буде катання.
2
З заднього боку гірки спорудіть сходинки. Підйом також не будете робити занадто крутим. Самі сходинки повинні бути широкі і зручні. І постарайтеся не залити їх водою!
3
Найміцніші і слизькі гірки - ті, які викладені розмоченим у воді снігом. Процедура це не надто приємна і проста. Досвід показує, що руки під час обкладання замерзають капітально. Щоб зменшити надходження холоду, потрібно надіти теплі рукавички - вовняні або пухові, а поверх них - гумові. Воду в відро наливайте теплу і, закидавши снігу стільки, скільки влізе, приступайте до обкладиваніе. Покривши крижаною кіркою всю поверхню гірки, викладіть бортики, висотою близько 20 см.
4
Заливати крижану гірку потрібно кілька разів протягом 2-3 днів. Робити це бажано при невеликому морозі, т.к. якщо тепло, то вода буде вбиратися, а якщо занадто холодно - замерзати, не встигнувши розподілитися по поверхні. Заливку можна здійснювати зі шланга, відра або лійки холодною водою. При поливі з лійки поверхню гірки виходить більш рівна. Якщо ви працюєте шлангом або відром - стежте, щоб поверхня не стала горбистою. Не забудьте полити і поверхня розкату.
5
Кататися з крижаної гірки найкраще на Ледянка. Вона забезпечує хорошу швидкість і дальність прокату. Санки більше підходять для катання з природничих гір. На місці, де діти будуть зупинятися, можна насипати невелику купу снігу, щоб убезпечити їх приземлення.