Як купити дизель.

Незважаючи на всі переваги дизельного автомобіля, при його покупці реально оціните і його недоліки, щоб уникнути розчарування. При придбанні автомобіля з пробігом можна заощадити на ціні, щоб потім довести його до нормального стану, поступово вкладаючи гроші. Але це доцільно лише при наявності великого досвіду експлуатації і ремонту автомобілів. Якщо такого досвіду немає, вибирайте машину новіше і без несправностей, хоча і дорожче.
Інструкція
1
Оцініть основні якості майбутнього автомобіля, зробивши перший крок до правильного вибору дизельного автомобіля. Потужність, надійність, економічність і простота - взаємовиключні параметри, тому важливо розставити пріоритети. Компактні автомобілі економічніші, але менш надійні і не дуже потужні. Великий автомобіль з великим двигуном має більш високий ресурс. Дизель з турбонаддувом істотно могутніше, а атмосферне більш надійний і економічний.
2
Купіть старий автомобіль в несправному стані - значить отримаєте всі недоліки дизеля (поганий запуск, димність, підвищена витрата палива). При цьому гідності (економічність, надійність, тяговітость) навряд чи будуть відчутні. Настійно рекомендується купувати якомога більш свіжий дизель в кращому стані. При цьому враховуйте, що ремонт дизеля вимагає кваліфікованого відносини і більш значних фінансових і трудових витрат, ніж бензиновий двигун.
3
Почніть оцінку вподобаного автомобіля слід з зовнішнього огляду. Двигун не повинен мати патьоки масла (особливо на сальниках) і сліди патьоків охолоджуючої рідини. Велика кількість масла в патрубку, що з'єднує повітряний фільтр і турбіну може означати сильний знос циліндро-поршневої групи. Однак, причина може критися в забрудненості повітряного фільтра або масловіддільника.
4
Продовжіть вибір дизельного автомобіля перевіркою запуску дизеля в прогрітому стані. Справний двигун повинен запускатися миттєво, без натискання на педаль газу і не чекаючи прогріву свічок. Якщо дизель не заводиться «з півоберта» або для запуску потрібно натиснути педаль газу - значить, мотор дефектний. Крім того, перезапустите мотор кілька разів з різними інтервалами між запусками. Справний мотор буде як і раніше прекрасно заводитися. При цьому допускається викид чорного диму в момент пуску. Якщо підвищена димність не припинилася невдовзі після пуску та/або посилилася при натисканні педелі газу, не слід купувати таку машину. Підвищена димність допускається лише при експлуатації на морозі. При роботі дизель повинен видавати характерний звук, без виділяються стукотів. Допустима трохи жорсткіша робота на холостих обертах. Як при плавному, так і при різкому підвищенні оборотів до 4000 об/хв дизель не повинен трястися і міняти колір вихлопу. При різкому підвищенні оборотів допустимо короткочасний чорний (Не синій!) Дим.
5
Відкрутіть маслозаливную горловину при роботі двигуна на холостих обертах. Сильний потік картерних газів, що піднімається з-під кришки, означає погану компресію. Нормальна для дизеля компресія складає 36 атмосфер, задовільна - 32. Розкид значень по циліндрах не повинен бути більше 2 одиниць. Для виміру компресії слід звернутися в сервіс. Механічним манометром виміряйте тиск масла в магістралі на холостих обертах. Воно повинно бути не менше 1.0 атмосфер для простого дизеля і не менше 1.5 атмосфер для турбодизеля.
6
Перевірте запуск холодного дизеля. При можливості, зробіть це взимку. Швидкий запуск двигуна на морозі каже про повну справність і хорошому стані мотора. Влітку пуск холодного дизеля повинен відбутися швидко, без тривалих перебоїв холостого ходу. Допускається більш жорстка робота непрогретого дизеля.
7
Закончите перевірку обраного автомобіля ходовим тестуванням. При цьому дизелю задавайте різні режими руху на різних оборотах, не захоплюючись граничними експериментами. Справний двигун повинен працювати плавно, з нормальною температурою, без підвищеної димності і провалів потужності.