Як прати подушку. Як випрати подушку з синтепону.

Третину свого життя людина проводить у сні. І дуже важливо, як, де і в яких умовах ми спимо. Окремої уваги заслуговує тема чистоти нашої ліжку. А особливо подушок. Адже це м'яке скарб може стати бомбою уповільненої дії. Цей мішок може стати розсадником пилових кліщів. А це зовсім не до добра. Сьогодні ви дізнаєтеся, як перуть подушки.
Вам знадобиться
  • марля 2м при ширині 1,5м
Інструкція
1
Для початку зшиємо з приготовленої марлі мешок.Сложіте марлю в четвер, зшийте дві з трьох сторін мішка. Розпоріть одну сторону напірника подушки і пересипте перо в марлевий мішок. Зашийте марлевий мішок наглухо.
2
Тепер в такому вигляді перо можна випрати руками або в пральній машинці. Після прання гарненько відіжміть перо.
3
Тепер сушіть. На батареї або на свіжому повітрі, найкраще на відкритому сонці. Пір'я в марлевому мішку потрібно якомога частіше премешівать, ворушити, щоб вони рівномірно і швидко висушити і ніде не загнили. Можна сушити пір'я в духовці невеликими партіями, але вже без марлевого мішка.
4
Напірник виперіть окремо.
5
Після того, як просушіть напірник і перо, можна збирати подушку. Пересипте перо в напірник і зашейте його наглухо.
Корисна порада
Новомодні подушки з холофайбера або синтепону можна вільно випрати в пральній машині. Щоб потім легше було сушити, після прання виставте пральну машинку на додатковий віджим.