Як пити женьшень.

Женьшень - це багаторічна рослина, що володіє цілющими властивостями. Складні хімічні речовини, що входять до його складу (полісахариди, ефірні олії і біологічно активні пептиди) благотворно впливають на людський організм. Рослина стимулює роботу мозку, знижує серцевий ритм і нормалізує склад крові. У більшості випадків для лікування використовується настоянка женьшеню.
Вам знадобиться
  • - корінь женьшеню;
  • - горілка.
Інструкція
1
Подрібніть до порошкоподібного стану попередньо промитий і висушений корінь женьшеню. Залийте 30 грам порошку літром горілки і дайте настоятися протягом місяця. Періодично збовтувати настоянку, а також не забудьте профільтрувати її, коли вона буде готова.
2
Приймайте по 20 крапель настоянки два рази на день при зниженні працездатності, підвищених фізичних навантаженнях, хронічному перевтомі, неврозах і безсонні. Дія женьшеню буде більш вираженим, якщо прийом настойки здійснюватиметься за півгодини до їжі.
3
Пийте по 30 крапель настоянки тричі на день при порушенні обміну речовин, в період відновлення після перенесеного оперативного втручання або тяжкої хвороби, для пониження рівня цукру в крові і при статевих розладах. Кратність і спосіб прийому ті ж: двічі в день до їди.
4
Збільште дозу настоянки, якщо у вас є гематологічні проблеми. Пийте по 40 крапель ліки 2-3 рази на день при рясних менструаціях, поганий згортання крові, хворобах судин і серця і скаргах на роботу шлунково-кишкового тракту.
5
Приймайте половинну дозу настойки в перший тиждень лікування. Це необхідно для того, щоб відстежити небажану реакцію організму на женьшень. Якщо в цей період вас не будуть турбувати головні болі, прискорене серцебиття, скачки артеріального тиску, алергія або безсоння, значить ваш організм добре сприймає ліки. В цьому випадку ви можете збільшити дозування до рекомендованої. При виникненні вищеописаних симптомів, слід припинити прийом настойки до отримання рекомендацій лікаря.
6
Робіть перерви між курсами лікування. Зазвичай місячний прийом женьшеню чергують з десятиденним відпочинком.
Зверніть увагу
Не вживайте алкоголь під час лікування! Під час вагітності прийом настоянки з кореня женьшеню протипоказаний.
Женьшень - це цілюща рослина, яка сприятливо впливає на організм, завдяки ефірним оліям і біологічно активним пептидам, що входять до його складу. У лікувальних цілях женьшень найчастіше використовується в формі настойки.
Інструкція
1
Промийте і висушіть корінь женьшеню . За допомогою кавомолки подрібніть його до стану порошку. Три столових ложки сировини (приблизно 30 грамів) залийте літром горілки або розведеного медичного спирту. Настоюйте ліки 3-4 тижні, періодично збовтуючи вміст пляшки. Профільтруйте готову настойку, перш ніж використовувати її для лікування.
2
Пийте настойку женьшеню за 30 хвилин до прийому їжі. Бажано робити рівні тимчасові проміжки між прийомами ліки.
3
При зниженні життєвого тонусу, низької працездатності, хронічному перевтомі, порушеннях сну і неврозах пийте двічі в день по 20 крапель настоянки женьшеню . Аналогічна схема прийому може призначатися профілактично при підвищених фізичних навантаженнях.
4
У післяопераційний період, після тривалої хвороби, при ослабленні імунітету і зниженні статевого потягу пийте по 30 крапель ліки. При цукровому діабеті таке дозування допомагає тримати рівень цукру крові на належному рівні. Кратність прийому та ж, що і в попередній схемі лікування: два рази на день.
5
Деякі гематологічні проблеми можна вирішити, приймаючи настойку женьшеню . Зокрема вона добре допомагає при поганій згортання крові. Не менш виражений ефект можна отримати при лікуванні хвороб серця та судин, при рясних менструаціях, при порушенні роботи ШКТ. У цих випадках пийте по 40 крапель настоянки 2 рази на день. У важких випадках можна додати додатковий прийом ліки перед сном.
Зверніть увагу
Не приймайте відразу великі дози ліків. Почніть лікування з половинної дози, щоб переконатися, що організм добре сприймає женьшень. При відсутності побічних ефектів (скачки тиску, головний біль, прискорене серцебиття) дозування можна увелічіть.Не приймайте настоянку женьшеню в період вагітності.