Як встановлювати кульовий кран.

Кульові крани - це сучасні крани, що замінили наші звичайні штокові, у яких внизу прикручувати товста гумка для зупинки води. Шток такого крана притискав гуму, і вода переставала надходити. Шарові крани боле зручні і красиві, у них є тільки один недолік - якщо вода сильно збагачена різними солями, то куля-сфера швидко шлакується і кран перестає працювати. Щоб цього не відбувалося, необхідно частіше відкривати і закривати Керала, щоб збивати сольові відкладення.
Вам знадобиться
  • - розвідний або газовий ключ,
  • - стрічка ФУМ (біла або жовта стрічка для намотування на різьблення).
Інструкція
1
Для установки кульового крана вам необхідно визначитися: по-перше, де він буде у вас стояти; по-друге, чи зручно буде до нього підлізти; по-третє, чи зручно буде його відкривати, чи не буде поворот ручки крана заважати чого небудь. При виборі крана необхідно з'ясувати діаметр його різьби або той діаметр, який вам необхідний в даному конкретному випадку. Пристрій крана досить незвичайне, його основна частина - це рухома сфера з отвором посередині. Коли отвір збігається з отвором фланців крана, то вода потече; коли ви повернете в інший бік кран, то сфера перекриє отвір.
2
Кульові крани можуть мати різні фланці, з зовнішньої або з внутрішнім різьбленням. Перед установкою подивіться, який кран вам потрібен - з двома зовнішніми різьбами, з одного внутрішньої і однієї зовнішньої різьбленням, з обома внутрішніми різьбами. Все буде залежати від того, куди ви прикручуєте кран. Наприклад, якщо до водонагрівача, то там буде кран із зовнішньою і внутрішньою різьбою. Крім того, на кранах ставиться стрілка з напрямом руху води - дотримуйтесь цю умову.
3
І останнє дію. Прикрутите кран на місце, подивіться ще раз, чи не буде заважати повороту ручки крана що-небудь? Якщо ви прикручуєте кран до труби у якої відкрита різьба, а у крана закрита різьблення на фланці, то намотувати стрічку Фума треба за годинниковою стрілкою (якщо дивитися на отвір труби). Накручуйте кран на трубу. Якщо кран накручується легко, то підмотайте льоту Фума до тих пір, поки кран почне накручуватися важко, та так щоб ще ключем потім затягнути його сильно, при цьому стрічка Фума повинна видавитися трохи на місці стиковки крана і труби. Якщо у вас на іншому кінці крана відкрита різьба, то намотайте стрічку Фума на нього і прикрутіть фланець з труби на кран, знову ж дивлячись щоб прикручувати все дуже туго! Тепер пустіть воду і перевірте, щоб вода ніде не підтікала і не капала!