Як обв'язати шарф красиво. Як в'язати шарф з нитку сітку.

Комусь може здатися, що в'язаний шарф - це найпростіший предмет, який можна зв'язати гачком, але якщо ви вже освоїли базову техніку в'язання гачком, ви можете спробувати пов'язати більш складний, але і більше ефектний шарф, який зможе не тільки зігріти вас холодною зимою, а й стати оригінальним аксесуаром для будь-якого вигляду - такий підійде і до вечірньої сукні, і до ділового костюма.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що такий шарф виглядає досить витіювато, зв'язати його нескладно - для цього вам потрібно окремо провязать вузьку сітку, а окремо - пишну кучеряву облямівку. Візьміть гачок і пряжу і наберіть п'ятнадцять повітряних петель.
2
Довяжіте ще три петлі для першого ряду, додайте ще дві петлі, пропустіть дві повітряних петлі ланцюжка і пров'яжіть в третю петлю першого ряду стовпчик з накидом. Потім знову пропустите дві петлі і зв'яжіть в третю стовпчик з накидом. Повторюйте ці дії, поки не дійдете до кінця ряду, щоб отримати м'яку сітку з отворами.
3
В'яжіть стільки рядів сітки, скільки хочете - чим більше буде рядів, тим ширше буде шарф. Поверніть в'язання і починайте в'язати по всій довжині шарфа пишну облямівку. Для початку обв'яжіть крайній верхній ряд сітки простими стовпчиками без накиду, пров'язуючи по три стовпчики без накиду в кожній петлі попереднього ряду.
4
Дов'язати до кінця першого ряду, переходьте до наступного ряду. Зв'яжіть ряд стовпчиків з накидом, збільшуючи їх кількість в два рази. У кожну петлю попереднього ряду пров'язуйте по два стовпчики з накидом. В кожному наступному ряду планомірно збільшуйте кількість петель в два рази, домагаючись максимальної пишності в'язаній облямівки.
5
Зв'яжіть останній ряд шарфа звичайними стовпчиками з накидом так, щоб у двох петлях попереднього ряду були провязани по три нових петлі. Завершіть в'язання, затягнувши і відрізавши нитку.
6
Якщо ви хочете, щоб шарф вийде ще більш пишним, обв'яжіть сітку облямівкою не тільки з одного боку, а й з іншого. Для більшої декоративності зв'яжіть одну облямівку пряжею одного кольору, а другий - пряжею іншого кольору.