Як зшити чохли на диван. зшити чохол на диван-книжку.

Так складно в наш час знайти зручний диван. У гонитві за красою і дизайном меблеві дизайнери зовсім забули про головне призначення дивана - щоб було зручно сидіти на ньому. І так не хочеться міняти старий диван, тому що він найзручніший. Пропонуємо оновити його за допомогою меблевих чохлів.
Вам знадобиться
  • Диван
  • Тканина
  • Швейні шпильки
  • Нитки
  • Ножиці
  • Швейна машинка
Інструкція
1
Шиття чохлів на диван допоможе вам не тільки оновити зовнішній вигляд дивана, але і істотно заощадити сімейний бюджет. Тому що хороший диван коштує недешево, а чохли можна зшити самостійно. Це зовсім нескладно!
2
Отже, по-перше, вибираємо тканину для наших майбутніх чохлів. Тканина повинна бути міцною, бажано не ворсистої. Особливо врахуйте цей аспект, якщо у вас є домашні тварини. Інакше поверх ворсистих чохлів у вас буде шар вовни і пуху. Колір тканини підбирайте відповідно до інтер'єру. Робіть чохли яскравими, якщо в цілому в кімнаті немає яскравих плям і світлі однотонні шпалери, і навпаки. Краще зробити однотонний диван, якщо стіни кімнати яскраві, або багатобарвні.
3
Куплену тканину на чохли потрібно випрати і висушити, щоб при пранні чохлів не сталося непередбаченої усадки тканини.
4
Заміряємо тканину на чохли. Це багато в чому залежить від конструкції дивана. Найпростіше робити прямокутні шаблони, а потім "підганяти" їх безпосередньо на дивані. Припуски на шви в цьому випадку треба робити досить великі, 5-6 см.
5
Після розкрою примірних шаблонів - розкладаємо тканина на дивані лицьовою стороною вниз, сколюємо спеціальними швейними шпильками і Наживляємо прямо на дивані наші майбутні чохли (смётивать краще контрастною ниткою, щоб її було видно).
6
Потім прошиваємо на машинці і знову одягаємо чохол на диван. Виправляємо, підшиваємо, зрізаємо зайву тканину і, таким чином, за кілька примірок доводимо чохол до готовності.
7
Залишилося видалити сметочнимі нитки - і чохол на диван готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lept3SWoSqw
Зверніть увагу
При замірах не забувайте додавати припуски на шви.
Корисна порада
Із залишків тканини можна зшити чохли і на диванні подушки. Якщо шматочки невеликі, використовуйте техніку "печворк".