Як намалювати сани Діда мороза. малювання акриловими фарбами.

Напередодні Нового року все навколо немов заповнюється внутрішнім сяйвом, люди починають частіше посміхатися, поздоровляючи один одного з прийдешніми святами. Однак навіть у цей приємний період батьки малюків можуть зіткнутися з несподіваними проблемами. Так, діти часто звертаються до дорослих з проханням намалювати їм сани Діда Мороза . Не розчарувати дитини допоможуть декілька порад.
Вам знадобиться
  • - фарби;
  • - кольорові олівці;
  • - папір;
  • - прості олівці;
  • - ластик.
Інструкція
1
Починайте малюнок з загального контуру саней. Це може бути схематичний начерк, лише уточнююче деякі деталі. У майбутньому ви приховаєте багато з них іншими подробицями, тому досить, щоб вони хоча б віддалено нагадували традиційний засіб пересування персонажа.
2
Почніть малюнок з зображення полозів. Їх довжина визначить масштаб всієї картини. За зовнішнім виглядом вони практично не відрізняються від лиж, тому досить провести пряму лінію і загнути догори один її кінець. Над полозами, відступивши трохи вгору, розташуйте короб саней. Почніть з задника: проведіть невелику пряму лінію, потім намалюйте параболу. Продовжіть пряму лінію до переду полозів. Зверніть увагу на пропорції: прямі лінії повинні бути рівні по довжині, а відстань між кінцями параболи має бути більше довжини кожної з них. Відступите трохи і вище намалюйте таку ж фігуру, з'єднайте її вертикальними відрізками з першою. Одна бокова стінка готова. Намалюйте другий таким же способом і не забудьте трохи змістити її вправо, щоб вийшов об'ємний малюнок. З'єднайте нижню параболу з полозами, намалювавши ніжки: вони можуть бути простими або з візерунком.
3
Приступайте до додання саней вигляду транспорту Діда Мороза. Для початку використовуйте кольорові олівці - розфарбуйте сани в кольори, які ваша дитина вважає істинно новорічними. Зазвичай прийнято для каркаса використовувати червоний колір, а полози можуть бути коричневими. Потім зобразите велику кількість мішків з подарунками. Де вони перебуватимуть і в якій кількості, вирішувати вам. Розташувавши їх біля саней, заслони полози. Намалюйте мішки в санях, і тоді не доведеться ретельно вимальовувати вигини спинки і сидіння.
4
Чи не малюйте оленів, якщо ваші здібності до малювання не блискучі. Однак якщо дитина наполягає, що упряжка обов'язково повинна бути, покажіть головного оленя - Рудольфа. Розставте акценти: гіллясті роги і великий червоний ніс відвернуть увагу від будь-яких неточностей в малюнку.
5
Не забудьте про прикраси: на санях в обов'язковому порядку мають бути присутніми ялинкові гірлянди. Крім того, засіб пересування Діда Мороза повинно знаходитися в повітрі (в цьому випадку в нижній частині малюнка розташуйте дахи будинків) або стояти на сніговому покриві.
6
Щоб правдоподібно зобразити сани Діда Мороза, потрібно володіти не даром художника, а даром чарівника, що не забув дитинство. І головна умова - ви обов'язково повинні бути в гарному настрої, інакше вийдуть прості сани, нездатні ні піднятися в повітря, ні подолати за одну ніч всю земну кулю.
Ще за радянських часів з'явилася традиція запрошувати на Новий рік для дітей акторів, що зображують Діда Мороза і Снігуроньку. Але для того, щоб свято вдалося, ці люди повинні бути професіоналами. Як же знайти Діда Мороза, який дійсно принесе вам і вашим дітям святковий настрій?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - гроші для оплати послуг актора.
Інструкція
1
Вирішіть, на який свято ви шукаєте Діда Мороза. Для привітання дитину вдома в новорічну ніч і для проведення корпоративного вечора вам знадобляться різні люди. Також виберіть дату. Майте на увазі, що вартість роботи актора та ведучого в саму новорічну ніч буде в кілька разів вище, ніж за день до неї.
2
Знайдіть координати людини, яка буде виконувати роль Діда Мороза. Їх можна отримати, наприклад, в агентстві свят. Вони є в кожному великому місті. Також порадьтеся з друзями або родичами, можливо, хтось із них користувався подібною послугою і зможе порекомендувати вам певне агентство.
3
Перед тим як зробити замовлення, зустріньтеся особисто або детально обговоріть по телефону з актором або представником агентства майбутню програму. Зазвичай ви можете вибрати з декількох варіантів - класичне привітання для дитини вдома, свято для декількох дітей, проведення дорослого заходу. В привітання можуть бути додані оригінальні номери, наприклад, музичні, фокуси і так далі.
4
Дізнайтеся вартість послуг. Середні ціни по Росії вказати досить важко - вони відрізняються від регіону до регіону. У Москві в 2011 році вартість тридцятихвилинного поздоровлення Діда Мороза та Снігуроньки вдома у дитини становить три-чотири тисячі рублів перед Новим роком і доходить до десяти тисяч в саму новорічну ніч. В інших містах можна розраховувати на більш низькі цени.Стоімость проведення дитячого ранку буде, відповідно, вище поздоровлення одну дитину і зазвичай визначається індивідуально, залежно від кількості присутніх дітей та тривалості вистави.
5
Підпишіть договір з агентством або артистом. На випадок якихось проблем цей документ буде підтвердженням того, що ви дійсно виплатили аванс або внесли повну передоплату за виступ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RijOwknoRAE