Як відрегулювати шафа-купе.

Практично з кожним шкафом- купе з часом виникають проблеми. Для того щоб ваш шафа служив ще довгі роки необхідно регулярно проводити його регулювання. Справа ця досить просте.
Інструкція
1
У старих шаф часто виникає проблема, пов'язана з мимовільним відкриванням дверей. Причиною цьому може бути зрушення стопора двері купе або ж його відсутність. Стопор являє собою маленьку пластину, яка вставляється в паз нижньої напрямної. Коли проводиться закривання дверей, нижні ролики наїжджають на стопор і фіксуються рівно по центру. Таким чином, відбувається притискання стулки в щільну до стіни або ж до бічної панелі шафи.
2
Якщо відбувається вільний рух стопора в пазу направляючої, необхідно його замінити. Також можна спробувати зрушити стопор таким чином, щоб стулка шафи впритул тулилася до бічній панелі.
3
Потім необхідно обережно прочинити двері і звичайним супер клеєм капнути кілька крапель на нього. Повинно відбутися склеювання стопора з нижньої направляючої. Придбати цю деталь також можна в будь-якому спеціалізованому магазині. В даний момент всі нові шафи-купе мають в наявності стопор.
4
Часто виникає проблема, пов'язана з дверима. Справа в тому, що вони можуть закриватися трохи навскоси. Закриті двері в такому випадку має зверху зазор. Необхідно виконувати регулювання стулки купе.
5
Якщо двері встановлені на алюмінієвий профіль, то вирішити проблему можна досить просто. У нього є в торці знизу два отвори, в які вкручуються шестигранні гвинти. Перший гвинт виробляє кріплення самої рамки стулки купе. Другий же гвинт призначений для здійснення регулювання двері купе. Якщо зазор зверху, то необхідно провернути цей фінт проти годинникової стрілки. Ви повинні помітити, як відбувається опускання стулки після кожного півоберту гвинта. Якщо ж зазор знаходиться знизу, то крутити потрібно за годинниковою стрілкою.
6
Ще одна часта проблема полягає в тому, що стулка купе постійно вискакує з нижньої направляючої. Справа в тому, що двері шафи-купе необхідно закривати обережно, при цьому не потрібно докладати зусиль.
Досить часто виникає необхідність у кріпленні і регулюванню дверцят шаф. Робиться це найчастіше після переїзду. Встановити і відрегулювати дверки шафи досить просто. Однак необхідно мати уявлення про цю справу.
Інструкція
1
Також іноді виникає проблема, яка пов'язана із зривом дверцят кухонних шаф з петель. Необхідно для початку розібратися, в чому справа. Потім уже можна переходити до усунення несправності. У більшості випадку потрібно зробити тільки лише регулювання шарнірів.
2
Зверніть увагу, дверцята, які закріплені на петлях з тарілчастими шарнірами, розорюються на певний кут. При закриванні шарніри починають «тягнути» дверне полотно. Даний механізм розрахований так, що двері при відкриванні не заходить за бічну сторону шафи. Це може відбуватися на звичайних рояльних петлях. Конструктивна користь петель з шарнірами очевидна. У звичному наборі кухонних меблів встановлені такі дверцята, які утворюють суцільну, без пазів, поверхню. Дана особливість дозволяє раціонально використовувати наявну площу.
3
Меблеву петлю з шарнірами необхідно кріпити до внутрішньої бічній стороні шафи. Тарільчасте шарнір повинен сидіти дуже точно. Для його монтажу необхідно мати так зване кільцеве свердло. У нього є загострений наконечник, який виступає центральним напрямних. Ножі будуть фрезерувати тарельчатой отвір дуже рівномірно і гранично точно. Оскільки у всіх тарілчастих шарнірів діаметр 35 міліметрів, має сенс придбати це спеціальне свердло.
4
Потрібно визначити розташування дверцята. Зверніть увагу на те, щоб вгорі і внизу була невелика щілина. Вона необхідна для вільного відкривання і закривання дверцят. За допомогою шаблону потрібно розмітити отвори для шурупів. У них потім необхідно проробити тарельчатой отвір необхідної глибини. По розмітці закріпіть монтажну пластину. Шуруп внизу праворуч після вирівнювання затягують останнім.
5
На цьому стрічковому важелі є три гвинта. Регулювання проводиться за допомогою середнього гвинта. Саме в стрічковий важіль вбудований механізм регулювання. Три гвинти дозволяють здійснювати переміщення дверцята в трьох площинах.