Як купити ваги.

Щоб мати привабливий зовнішній вигляд, необхідно стежити за своєю вагою. Але для цього зовсім не обов'язково заводити персонального дієтолога. Сучасні підлогові ваги можуть не тільки виробляти максимально точне вимірювання маси тіла, але також вони здатні давати персональні дієтичні рекомендації, ґрунтуючись на аналізі коливань ваги і процентному вмісті води і жиру в організмі. Не розгубитися в різноманітті приладів для визначення маси тіла і купити підходящу модель допоможуть декілька корисних рекомендацій.
Інструкція
1
Перед тим, як купити підлогові ваги, спочатку їх потрібно вибрати. Для цього відвідайте торговельну точку з продажу побутової техніки або відповідний відділ гіпермаркету. Якщо для здійснення покупки ви не хочете виходити з дому, то зайдіть на сайт спеціалізованого інтернет-магазину.
2
Розглядаючи кілька варіантів для придбання, спочатку зверніть увагу на максимально допустиме навантаження пристрою. Якщо вимірювальним приладом буде користуватися людина, що має велику вагу, то перевірте, щоб маса тіла майбутнього користувача не виходила за встановлені виробником обмеження.
3
Якщо ви хочете придбати ваги, які будуть володіти високою точністю вимірювання і з часом не погіршать свої властивості, то вибирайте електронний прилад, а не механічний. Останній, хоч і має низьку ціну, проводить вимірювання з високим ступенем похибки, що збільшується з часом через що виходить з ладу пружини.
4
У випадку, якщо ви очікуєте від вимірювального приладу чогось більшого, ніж просте зважування, не беріть механічні пристрої, так як вони можуть показувати тільки вагу. Придбайте електронні ваги, що володіють потрібними функціями.
5
Щоб мати можливість порівнювати результати всіх зроблених зважувань, виберіть модель, що володіє вбудованою пам'яттю. Якщо таким пристроєм буде користуватися вся родина, то купіть прилад, в якому є можливість збереження інформації для кількох людей.
6
Якщо ви часто підраховуєте індекс маси тіла на основі даних про зріст і вагу, то доручіть цю обов'язок підлоговим ваг. Для цього придбайте ваги, що дозволяють розраховувати цей показник.
7
Щоб контролювати кількість жирової тканини, виберіть модель, що дозволяє вимірювати співвідношення м'язової і жирової маси. Такі підрахунки робляться на основі аналізу електричного опору струму від слабкого розряду, пропущеного між ступнями стоїть на терезах людини.
8
Для максимально комфортного користування вагами придбайте пристрій, оснащений додатковим бездротовим монітором, який показує результати вимірювань на зручній для вас висоті. Також, щоб повністю автоматизувати процес отримання потрібної інформації, зверніть увагу на модель, здатну дізнаватися кожного з користувачів приладу.