Як позбутися від кольок.

Підвищений газоутворення зустрічається переважно у дітей до трьох місяців, воно викликає спазми і коліки . Малюк починає плакати, при цьому, навіть якщо взяти його на руки, він не заспокоюється. Щоб полегшити стан немовляти є маса способів, але їх потрібно підбирати індивідуально.
Вам знадобиться
  • - кропова вода;
  • - дитячі вітрогінні препарати;
  • - біфідо і лактобактерії.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте самий нешкідливий спосіб - покладіть малюка на живіт. У деяких дітей коліки проходять протягом декількох хвилин, варто їм лише змінити своє становище. Якщо це не допомогло, то спробуйте потримати дитину "стовпчиком". У будь-якому випадку, необхідно змінити позу малюка і підібрати ту, в якій дитина перестане плакати.
2
Кропова водичка також здатна врятувати ваше чадо. Купіть її в аптеці в уже готовому вигляді. Або придбайте насіння кропу і заварюйте їх окропом. Пропорції сировини і води подивіться на упаковці. Давайте дитині кроповий відвар протягом дня невеликими порціями до їди. Якщо ви годуєте грудьми, можете самі пити укропную воду, вона буде проникати в грудне молоко і заспокоювати животик вашого малюка.
3
Якщо вашого малюка мучать кольки дуже часто, майже щодня або навіть по кілька разів на добу, відвідайте педіатра. Зараз продаються різні дитячі препарати, які знімають неприємні відчуття і здуття у малюків. Але приймати їх без призначення все ж не можна, хоч і складаються вони з природних компонентів, частіше ефірних масел. Зазвичай призначають "Плантекс", "Бейбі калм", рідше "Смекту". Пам'ятайте, що навіть препарати рослинного походження можуть викликати алергію.
4
Коли дані засоби не допомагають, змініть раціон харчування. Можливо, що у дитини відбувається здуття через якогось певного продукту, який їсте ви. Якщо ж ви годуєте дитячою сумішшю, то зупиніть свій вибір на тій, що містить пребіотики. Новонароджених можна годувати тільки високоякісними сумішами.
5
В деяких випадках причина кольок - дисбактеріоз. Він може бути придбаним або вродженим. Поговоріть про це з лікарем, деяким дітям призначають препарати з біфідо і лактобактеріями, які нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Здуття виникає через нестачу в кишечнику корисних бактерій, а спеціальний препарат це компенсує.