Як розпізнати грибок на ногах. Як дізнатися грибок це чи гнійник.

Статистика стверджує, що у кожного п'ятого росіянина зустрічається грибок ніг. Найпоширеніше захворювання подібного роду - епідермофітія. При цьому виді поразки страждає шкіра між пальцями, на підошвах і нігті. Але як же дізнатися, чи не оселився чи на ваших ногах підступний грибок?
Інструкція
1
Грибок з'являється зазвичай спочатку на одній нозі і лише через якийсь час - на іншій. Він найчастіше проявляє себе сверблячкою і лущенням. Потім на шкірі ураженої стопи або бічних поверхнях пальців утворюються дрібні бульбашки. Вони з плином часу лопаються і утворюють ерозію або перетворюються в сухі кірки. Якщо збудник хвороби розвивається на ногах досить довго, то хвороба вражає і нігті. На них з'являються жовті плями і смуги. Потім нігті стають товстими і пухкими, починають розшаровуватися і кришитися.
2
Однак не можна чекати, що різні види грибків поводитимуться однаково. Найчастіше симптоми зараження різними видами грибка відрізняються. Так, при дерматофіт довгий час може взагалі не бути ніяких симптомів. Але в цей час грибок вже веде свою руйнівну роботу.
3
Буває, що грибок нігтя поступово переходить з внутрішньої сторони нігтьової пластини на поверхню. Але якщо він тріхотонний, то йде, навпаки, від поверхні всередину і поступово викликає відшарування нігтя від нігтьового ложа. Такі грибки дають не жовтий колір нігтьової пластини, а білий.
4
Грибок шкіри стоп іноді спочатку виглядає як маленькі жовті гнійники. Але якщо відбулося зараження кандидою (дріжджовим грибком), то дуже сильно запалюється місце нігтьового вроста, нігтьова пластина стає світлою або зеленувато-коричневою, швидко руйнується.
5
Одне з поширених грибкових захворювань - це рубромікоз. При ньому уражаються і шкіра, і нігті. Його можна визначити, провівши діагностику за кольором. Візьміть перманганат калію (марганцівку) і розведіть у воді до отримання злегка фіолетового кольору. Поставте в розчин ноги і трохи почекайте. Через якийсь час здорові частини нігтів стануть коричневими. А ось уражені грибком ділянки залишаться світлими.
Зверніть увагу
Інша назва грибка на ногах - мікоз. Збудником захворювання є паразитичний грибок. Провокуючі фактори розвитку симптомів грибка на ногах: - мікроскопічні тріщини на стопах і між пальцями ніг, які часто розвиваються через підвищеної пітливості цієї зони. Крім того, порушення цілісності шкірного покриву можуть виникати унаслідок сухої шкіри на ногах
Корисна порада
Грибок стопи ніг. Про грибок на ногах багато дізнаються, коли необхідна медична довідка, або вже починаються естетичні та фізичні муки. Адже таке легковажне ставлення нічим не обгрунтоване, тому що грибок ніг, як і будь-яке запущене захворювання, загрожує більш серйозними проблемами. Приміром, багато видів грибків ніг синтезують отруйні речовини, а значить, в організмі будуть накопичуватися токсини.