Як розпушити хутро.

Щоб хутряна шуба служила вам не один сезон, за нею йде правильно доглядати. Хутро - матеріал дорогий і примхливий, необхідно знати основні принципи його зберігання, і тоді він довго буде теплим, пухнастим і блискучим.
Інструкція
1
Якщо ви потрапили під мокрий сніг або дощ, прийшовши додому, гарненько висушіть вашу шубу. Тільки ні в якому разі не робіть це на батареї, біля каміна або біля плити. Високі температури шкідливі для хутра, він починає вилазити, міздря сохне і збирається в складки. Струсіть хутро і повісьте на широкі плечики, сушіть хутро при кімнатній температурі, іноді струшуючи.
2
Якщо хутро промок наскрізь, краще відвезіть його в спеціальне хутряне ательє, в якому вміють вирішувати подібні проблеми.
3
Не носіть на плечі сумку - вона зашкодить хутро, він стане витиратися, приляже, чи не буде пухнастим. Утворюється негарна лисина, яку можна виправити тільки реставрацією.
4
Меху не йде на користь, якщо ви будете довго сидіти в одному положенні, їхати в тісному транспорті. Від постійних складок утворюються заломи, тому навіть якщо вам доводиться довго сидіти в хутряному виробі, його треба періодично знімати.
5
Зберігайте хутряні вироби в просторому шафі або гардеробі. Шуба з хутра повинна висіти досить вільно, добре провітрюватися. Якщо ви ледве втискується її в шафу, то краще пошукайте інше місце.
6
Не зберігайте хутряний виріб в складеному вигляді. Воно має висіти на широких міцних плічках і в чохлі, який не повинен бути пластиковим. Використовуйте екземпляри з тканини. Вони не створюють підвищеної температури, що не перешкоджаю циркуляцію повітря, хутро не перегрівається, довше зберігаючи свої цінні якості.
7
Під час літа кілька разів провітрюйте хутро вдалині про сонця. Краще в продувається приміщенні. Якщо є можливість, віддавайте свою хутряну шубу на літнє зберігання в спеціальний хутряний холодильник.
8
Якщо ви носите хутро постійно, то хоча б раз на рік віддавайте його в спеціальне ательє, де його почистять, якщо необхідно. Невеликі забруднення можете очистити самостійно, просоченої в оцті і гліцерині чистої шматочці.
9
Щоб хутро зберігав свою пухнастість, його треба іноді розчісувати рідкісним гребенем. Розчісуйте у напрямку росту волосків, якщо вони сплутались, акуратно розправте. Після розчісування струсіть шубу і залиште на плічках.