Як наростити м'язи в домашніх умовах.

Нарощувати м'язи можна і в домашніх умовах . Однак для цього необхідно виконувати дві основні умови. По-перше, потрібно стежити за харчуванням, а по-друге - займатися ще й тренуванням м'язів. Виняток одного з цих умов не дозволить виконати бажане (ви або наберете вагу, або зробите наявні м'язи більш рельєфними, але не збільшите їх).
Інструкція
1
Головним при збільшенні м'язової маси є частий прийом їжі, адже для зростання необхідний джерело. Ні в якому разі не їжте рідко, але великими кількостями. Від цього не буде толку, та й "повний" живіт для тренування - це не найкраще. Харчуватися слід таким чином: в свій розклад, крім сніданку, обіду і вечері, включайте постійні "перекуси" (бажано не рідше, ніж кожні дві години). Справа в тому, що організму для збільшення м'язів буде потрібно "будівельний матеріал". Так що ви, якщо хочете домогтися результату, повинні забути про почуття голоду.
2
У вашій дієті повинні бути присутніми як білки, так і вуглеводи. Але білків все-таки має бути більше. Це необхідно для поновлення м'язової тканини після тренувань. Денною нормою білків в організмі вважається приблизно 1,5 г на один кг ваги. Також в дієті має бути присутнім достатня кількість жирів. Ще один важливий фактор - це вода. Споживайте її у великих кількостях, адже вона в деякій мірі є джерелом сили і енергії. У день рекомендується випивати не менше 12-ти склянок рідини.
3
В побудові м'язової маси далеко не останню роль грає сон. Зверніть увагу, що не просто відпочинок, а саме сон. Адже саме під час глибокого сну викид гормонів росту досягає свого піку. Крім того, в ці періоди зменшується швидкість обміну речовин, приплив крові до м'язів, навпаки, збільшується. Це теж ідеально підходить для росту і відновлення м'язової тканини.
4
Що стосується фізичного навантаження. Потрібно сказати, що підвищувати її варто тільки поступово, але обов'язково. Постійно на трохи збільшуйте вагу тренажерів або кількість повторень кожної вправи. До речі, найбільш оптимальною кількістю повторень вважається 8-12. Так що вибирайте для себе кожен раз таке навантаження, щоб ви гарантовано змогли виконати вправа не менше восьми разів і щоб не перевищили кількість за 12.