Як увійти в Cкайп під іншим ім'ям. Як поміняти в скайпі обліковий запис.

Скайп - популярна програма, якою користуються мільйони людей у всьому світі. Скайп дозволяє спілкуватися в чаті або за допомогою відеозв'язку, причому брати участь в розмові можуть кілька людей одночасно.
Інструкція
1
Щоб поміняти обліковий запис у програмі Скайп, увійдіть в меню програми. Клікніть двічі на ярлик програми, який за замовчуванням знаходиться на «Робочому столі» вашого комп'ютера. Активувати програму можна також через меню «Пуск» або «Провідник».
2
Авторизація в Скайпі залежить від того, як налаштована програма на конкретному комп'ютері: або за замовчуванням активізується обліковий запис, з якою останній раз заходили в програму, або система просить вести дані аккаунта: логін і пароль. В останньому випадку вам не потрібно міняти обліковий запис, просто введіть свої дані у відповідні поля. При цьому переконайтеся, що ви використовуєте англійську розкладку клавіатури і на вашому комп'ютері не було натиснуто функція «Caps Lock».
3
Якщо за умовчанням програма активує збережену обліковий запис і ви хочете її змінити, у відкритому вікні програми натисніть кнопку «Skype», що знаходиться в лівому верхньому кутку, на панелі завдань. У розгорнулося вікні виберіть функцію «Вихід». Перед вами відкриється поле для введення даних іншого облікового запису. Ведіть свій логін і пароль, використовуючи латинський шрифт на клавіатурі. Підтвердіть правильність введених даних, натиснувши кнопку «ОК» мишкою або просто клавішу «Enter» на клавіатурі. Якщо ви використовуєте чужий комп'ютер, поставте галочку у відповідному полі, щоб система не зберігала ваші дані після виходу з програми. Коли ви закінчите розмову по Скайпу, виконайте ту ж операцію, що на початку. Натисніть кнопку «Skype» на головному вікні програми і виберіть "Вихід".
4
Якщо у вас немає облікового запису в системі Скайп, то створіть її - це дуже просто! На головній сторінці програми натисніть «У мене немає логіна». Система запропонує вам форму реєстрації. Заповніть поля, позначені зірочкою, - вони обов'язкові. Інші дані вкажіть за своїм бажанням. Головне - придумати логін і пароль, а потім підтвердити пароль.