Як заробити гроші в маленькому місті. Як в місті підняти грошей.

Більшість людей виїжджає з маленьких міст у великі, щоб заробити. Вони мають рацію в тому випадку, якщо прагнуть працювати у великій стабільній компанії, яких немає в провінції. Але маленькі міста надають досить широкі можливості для заробітку тим, хто хоче займатися бізнесом.
Інструкція
1
Скористайтеся відставанням вашого містечка від мегаполісів. У вас напевно немає яких-небудь потрібних магазинів, підприємств сфери послуг, кафе, ресторанів. Подумайте про те, що необхідно вашому місту. Легше вибрати бізнес-ідею, яка працюватиме в маленькому місті, ніж в мегаполісі.
2
Складіть бізнес-план вашого потенційного підприємства і підрахуйте необхідні витрати. Добре, якщо у вас є кошти, які можна вкласти в бізнес. Якщо ж їх немає або не вистачає, то вам доведеться або шукати інвестора, або думати про менш витратному бізнесі.
3
Для пошуку інвестора вам буде потрібно грамотно складений бізнес-план. Основний упор при його складанні потрібно буде зробити на необхідності вашого майбутнього бізнесу саме в вашому місті і на його швидкої окупності. Безпосередньо пошук інвестора можна вести через знайомих, інтернет, форуми для початківців підприємців (вони зазвичай проходять у великих містах, але інвестора там собі може знайти хто завгодно).
4
Після того як ви склали бізнес-план і отримали необхідні кошти, починайте діяти. Чим швидше ви почнете працювати, тим швидше окупиться ваш бізнес і тим швидше ви зможете заробити. Для цього насамперед зареєструйтесь в місцевій податковій інспекції як індивідуального підприємця, оскільки бізнес має бути зареєстрований.
5
Почніть рекламну кампанію. Специфіка невеликих міст полягає в тому, що масштабних і дорогих рекламних кампаній не потрібно майже ніколи, адже інформація поширюється швидко. Однак потрібно буде встановити барвисту вивіску на місці вашого передбачуваного підприємства, яка говорить про його швидке відкриття, а також дати рекламу в місцевих засобах масової інформації.
6
Орендуйте необхідне приміщення і найміть працівників. Спочатку варто обмежитися їх мінімальною кількістю, щоб не платити зарплату тим, хто в належній мірі не завантажений. Також подумайте про оренду обладнання та меблів, оскільки це дешевше, ніж купувати її. Зниження витрат на початковому етапі створення бізнесу допоможе вам швидше заробити на ньому.
В провінції часто спостерігаються проблеми з роботою. По-перше, в невеликих містах набагато менше пропозицій і вакансій, по-друге, зарплати там сильно відрізняються від московських чи пітерських. Тому люди їдуть на заробітки в столицю або центри регіонів. І це правильний вихід для тих, хто хоче працювати у великій компанії. А підприємці та творчі люди прагнуть виїхати в провінцію, адже там більше можливостей для розвитку бізнесу. Крім того, жителі маленьких міст можуть заробляти за допомогою інтернету.
Інструкція
1
Невеликі міста надають величезні можливості для розвитку бізнесу. Якщо в мегаполісах вже все є, і всі ідеї давно реалізовані, то тут можна втілити в життя безліч цікавих і затребуваних проектів. Крім того, чим глуше провінція - тим менше конкурентів. Тому перший і найефективніший спосіб заробити в маленькому місті - заснувати свою справу.
2
Почніть з розробки ідеї. Прикладами можуть бути: озеленення міста (стрижка газонів, видалення бур'янів, посадка клумб) - таких організацій мало, а з часом ви обзаведетеся великою базою клієнтів, і, можливо, місцеве управління зробить вас оформлювачем міста; торгівля - безпрограшний варіант, якщо правильно врахувати інтереси і потреби міста; установка терміналів або обмінних пунктів - такий бізнес вимагає невеликих затрат і затребуваний навіть у селах. Подумайте про те, що бракує цьому населеному пункту, яке підприємство може стати єдиним, новим, але затребуваним.
3
Складіть бізнес-план на основі вашої ідеї. Уважно порахуйте витрати і вкладення в підприємство. Оцініть свої фінансові можливості - якщо вони не дозволяють реалізувати план, знайдіть інвестора. Пошук можна здійснювати через інтернет на форумах підприємців-або через знайомих.
4
Зареєструйся як індивідуальний підприємець в місцевій податковій інспекції. Почніть втілювати бізнес-план: орендуйте приміщення, закупите потрібне обладнання чи товари, найміть працівників. Проведіть рекламну кампанію. Перевага невеликого міста в тому, що не потрібно вкладати багато грошей в рекламу, тому що інформація поширюється швидко. Досить встановити красиву вивіску біля вашого приміщення і дати в місцеві засоби масової інформації оголошення про швидке відкриття.
5
Якщо бізнес здається вам справою ризикованою і ненадійним, почніть заробляти в невеликому місті за допомогою інтернету, якому неважливо ваше місце розташування. Оцініть свої здібності в різних сферах. Вам необов'язково працювати за професією, важливо добре вміти що-небудь робити. Наприклад, якщо ви хороший програміст або дизайнер, знайдіть в інтернеті відповідні вакансії на віддалену роботу. Підготуйте резюме та портфоліо, пошліть свою заявку.
6
Якщо ви хочете працювати за власним графіком, самостійно визначати обсяги роботи, мати гнучкий графік, займіться фрілансом. Зареєструйтесь на надійних біржах віддаленої роботи, наприклад, free-lance.ru. Виберіть одну сферу діяльності, в якій ви сильні. Це може бути фотографія, переклади текстів, робота з аудіо, головне - щоб постановка задачі і результати оформлялися у вигляді цифрової інформації і могли бути передані за допомогою інтернету. Заповніть портфоліо, напишіть інформацію про себе і почніть шукати перших клієнтів і завдання.