Як визначити глибину.

Щоб виміряти глибину ями (колодязя, обриву і т.д.), візьміть звичайний камінь і скиньте його вниз, одночасно засічіть час його падіння. За формулою розрахуйте шлях, пророблений каменем - це і буде шукана глибина. Щоб дізнатися глибину колодязя, виміряйте діаметр ворота і кількість його оборотів до досягнення води. Глибину водойми дізнайтеся за допомогою манометра. Опустіть його на глибину і зніміть свідчення, потім зробіть розрахунок.
Вам знадобиться
  • секундомір, лінійка, манометр, ехолот.
Інструкція
1
Визначення глибини по звуку, що лунають при падінні телаВозьміте досить важкий предмет, щоб зменшити вплив сил опору повітря (підійде дрібний камен). Скиньте його вниз і почекайте, поки він впаде, орієнтуючись по звуку. За допомогою секундоміра засічіть час падіння в секундах. Щоб дізнатися глибину, на якій опинився предмет, зведіть виміряний час в квадрат, помножте його на значення прискорення вільного падіння (9,81) і поділіть на 2 (H = 9,81 • t?/2). Швидкістю звуку в повітрі в даному випадку можна знехтувати.
2
Визначення глибини колодцаВозьміте вантаж (відро) і прикріпіть його до троса, на якому його опускають за водою. За допомогою лінійки виміряйте діаметр ворота і переведіть його в метри. Опустіть відро у воду і переконавшись, що воно набралося і вийшло з води, порахуєте кількість обертів ворота, необхідне для того, щоб витягнути відро з колодязя. Щоб визначити глибину колодязя, діаметр ворота помножте на число 3,14 і отримана кількість оборотів (H = n • D • 3.14).
3
Визначення глибини водоемаЧтоби визначити глибину, на якій знаходиться тіло в товщі води, прикріпіть до нього манометр і виміряйте тиск водяного стовпа на цій глибині в паскалях. Потім отримане значення тиску поділіть на число 9,81 (прискорення вільного падіння) і 1000 (щільність води). У випадку з морською водою візьміть значення 1030. Результатом буде глибина, на якій знаходиться тіло виражена в метрах.
4
Для визначення глибини водойми використовуйте ехолот. Опустіть його датчик у воду і включіть прилад. На екрані ехолота з'явиться рельєф дна з точним визначенням глибин.
Глибина кольору в цифровому форматі - це кількість чисел, які використовуються для опису всіх тонів. Комп'ютер, наприклад, працює в двійковій системі числення і вміє зашифровувати 256 цілих чисел. Щоб отримати найкраще відображення квітів на моніторі, необхідно розібратися в механізмі відображення графіки.
Вам знадобиться
  • - РК-монітор;
  • - ЕПТ-монітор.
Інструкція
1
Способи зберігання та передачі цифрової графіки різні. Зазвичай колір являє собою певний набір чисел - систему координат. Уявіть, що монітор - це матриця, що складається із стовпців і рядків. Картинка на екрані монітора - проекція, кінцевий вигляд якої буде залежати від кількості задіяних стовпців і рядків - пікселів.
2
Монітори відрізняються за типом - ЖК або ЕЛТ. Налаштування оптимальної передачі кольору взаємопов'язані з дозволом, який підтримує пристрій, тому кращими є параметри, встановлені за замовчуванням.
3
Для отримання оптимальної передачі кольору на РК-моніторі необхідно вибрати 32-бітове дозвіл. Щоб переконатися, чи правильно встановлені ці настройки, натисніть «Пуск»? «Панель управління»? «Оформлення та персоналізація»? «Налаштування роздільної здатності екрану». Потім натисніть «Додатково» і вкладку «Монітор». У списку «Кольори» знайдіть True Color (32 біта) і тисніть Ок.
4
Якщо ви хочете змінити параметри за замовчуванням, необхідно виконати калібрування екрана. Для Windows 7, Vista натисніть «Пуск», далі «Панель управління» і виберіть пункт «Калібрування квітів монітора». Щоб продовжити роботу з компонентом потрібні права адміністратора, підтвердіть їх або введіть пароль, натисніть «Далі». Задайте основні параметри кольору в меню «Установка основних параметрів кольору».
5
ЕПТ-монітори можна налаштувати за допомогою кнопок, розташованих на самому пристрої. Призначення цих кнопок може відрізнятися в залежності від виробника - вивчіть інструкції до вашої моделі монітора.
6
В основному натисканням центральної кнопки ви відкриваєте екранне меню. Параметри кольору можна встановити на сторінці «Установка основних параметрів кольору». Задайте режим кольору, наприклад, sRGB, виберіть колірну температуру, встановивши значення D65 або 6500, встановіть колірну гамму - значення за замовчуванням 2,2. Щоб застосувати нову калібрування, натисніть «Готово», щоб не використовувати налаштування, натисніть «Скасування».
Корисна порада
Врахуйте, збільшуючи глибину кольору, ви автоматично збільшуєте кількість використовуваних відтінків. Не слід надавати занадто високу параметри, вибирайте оптимальні варіанти.