Як розділити кімнату на дві зони. ділимо зони в кімнаті.

Найчастіше через маленькій житлоплощі єдина кімната в квартирі може служити одночасно і спальнею, і кабінетом, і дитячої. Проте зробити невелике приміщення зручним і функціональним можна, розділивши кімнату на дві зони. Перегородки при цьому можуть бути як стаціонарними, так і знімними. Більш того, їх роль можуть виконувати деякі звичні предмети інтер'єру.
Інструкція
1
Якщо ви хочете перепланувавши кімнату, зробивши з неї дві зони на тривалий час, використовуйте гіпсокартонні перекриття. Для цього вам знадобляться Металлопрофілі, які кріпляться до кутів стін, обшиваються звукоізоляційним матеріалом, а потім листами гіпсокартону. Таку саморобну стінку можна обклеїти шпалерами, створюючи повну ілюзію полоноценной стіни, і зробити в ній отвір або закривається двері.
2
Самим функціональним рішенням перегородки в кімнаті може стати шафа-купе, поставлений на місці розділу двох зон. Якщо робити таку шафу в спеціалізованій фірмі на замовлення, можна передбачити порожній проріз за дверима на монорельсе, який служитиме входом-виходом з однієї зони в іншу.
3
Поділ на зони забезпечить і легковага ширма - її можна замовити в меблевих салонах або у хенд-мейд виробника в інтернеті. Зручність цього варіанта в тому, що зони легко комбінуються, міняються місцями і розмірами. Якщо ширма здається занадто неміцною, скористайтеся замість неї невисоким комодом, на який поставте крупнолістовиє горшочние рослини.
4
Натягніть на шурупах волосінь і розділіть простір на зони за допомогою штор посеред кімнати. Це оригінальний, але ризикований варіант, щоб подібний завісу виглядав гармонійно, штори повинні бути з дорогого матеріалу, краще щільного і однотонного.
Корисна порада
- щоб в зону, що залишилася без вікна, проникав світло, можна зробити в шафі-купе двері з оргскла.