Як встановити септик.

Чи не на кожному дачній ділянці або території заміського будинку земля може бути повноцінним природним фільтром. У такому випадку фахівці рекомендують використовувати септик .
Інструкція
1
Пам'ятайте, що рівень ґрунтових вод на ділянці повинен бути нижче передбачуваного споруди. Якщо на вашій ділянці рівень грунтових вод проходить високо, то вам потрібен герметичний септик. Застосовуйте пластикові ємності, кріпити які слід до бетонної підстави, попередньо зробленому на дні фільтруючого колодязя. В іншому випадку пластикові ємності можуть спливти під дією ґрунтових вод.
2
Розташовуйте септик не менше ніж в 5 метрах від житлової забудови. Вирийте фільтруючий колодязь, обсяг якого оберете залежно від кількості стічних вод. Пам'ятайте, що обсяг колодязя повинен як мінімум в два рази перевищувати обсяг стічних вод, що надходять в колодязь за добу. Встановіть необхідну кількість залізобетонних кілець в залежності від залягання грунтових вод і ретельно забетонують шви між ними, а зовні обмажте кільця гарячим бітумом. Така технологія дозволить уникнути попадання стічних вод у ґрунт, що суперечить нормам СЕС і веде до забруднення навколишнього середовища. Яму утрамбуйте щільною глиною.
3
Просвердлите в нижньому кільці з кроком 10-15 см отвори невеликим діаметром (близько 5 см). Отворів повинно бути багато, бажано більше 100 штук. На дно колодязя засипте на 70 см гравію, а на гравій 70 см піску. Таку ж засипку зробіть зовні навколо стін колодязя на 35-40 см. Міняйте засипку колодязя раз в три роки.
4
Глибина залягання каналізаційної труби повинна бути не нижче глибини промерзання грунту для даної місцевості. Приміром, для центрального регіону Росії глибина промерзання грунту коливається в районі 1.4-1.8 м. Також ви повинні забезпечити нахил каналізаційної труби на кожен метр порядку 1.4-1.7 сантиметра. Каналізаційна труба повинна бути для зовнішнього застосування.
5
Забезпечте безперешкодний доступ асенізаційної машини до місця розташування очисної споруди.