Як давати таблетки грудничку.

Новоспечених батьків чекає багато труднощів у перші місяці життя малюка. Одним із серйозних випробувань для люблячих мам і тат є профілактика та лікування дитячих хвороб. На щастя, сьогодні існує величезна кількість лікарських препаратів спеціально для немовлят. Така форма випуску як таблетки ставить батьків у глухий кут, проте на ділі їх прийом не є такою вже проблемою.
Вам знадобиться
  • - 2 ложки,
  • - пляшечка,
  • - шприц без голки.
Інструкція
1
Молоді батьки не знають, як змусити немовляти випити таблетки, особливо, якщо він не пробував в своєму житті нічого, окрім грудного молока. Перший і найпростіший спосіб - розтовкти необхідну кількість препарату, змішати з водою, молоком або іншою рідиною, яка присутня у раціоні маляти і дати з ложки. Нічого страшного не станеться, якщо дитина почне засвоювати корисний навик прийому їжі з ложки трохи раніше, ніж ви запланували введення прикорму. Для безпеки ніжних дитячих ясен найкраще придбати спеціальні силіконові ложки, які стануть в нагоді і надалі.
2
Якщо малюк категорично відмовляється їсти або пити з ложки, можна запропонувати йому потовчені й змішані з рідиною таблетки в пляшечці. Однак для цього доведеться дуже ретельно подрібнити ліки, адже отвір в силіконовій соску невелика. З цим способом пов'язана ще одна трудність: якщо дитина відмовиться випити весь вміст пляшечки, вам буде важко оцінити кількість фактично прийнятого ним препарату.
3
Найбільш ефективний спосіб дати дитині таблетки - використовувати звичайний медичний шприц без голки. Досить змішати подрібнені таблетки з рідиною, наповнити шприц і ввести його в рот малюка. Не бійтеся того, що дитя подавиться - у немовлят яскраво виражений ковтальний рефлекс. Так ви, швидше за все, не проллєте ні краплі препарату.
Зверніть увагу
Якщо є можливість використовувати альтернативну форму випуску препарату, краще відмовитися від таблеток. Так, жарознижуючі та знеболюючі засоби майже завжди можна знайти у формі сиропів або свічок. Вони володіють не меншою ефективністю, і прийом їх зручніше для батьків і малюка.
Корисна порада
Подрібнити таблетки і не зронити жодної крихти можна за допомогою двох металевих ложок. В одну кладете необхідну кількість препарату (четвертинку, половинку або цілу таблетку), вкладаєте в неї другу і щільно притискуєте. Отриманий порошок даєте дитині будь-яким з описаних способів.