Як побудувати будинок для дітей. Як зробити телівізор для барбі.

Діти сприймають життя не так, як дорослі. Для дитини важливо знаходити в звичайних речах чарівництво і чудеса. Іграшковий будиночок асоціюється у малюків з чимось казковим. Це світ, в який дорослим вхід закритий.
Вам знадобиться
 • - картонна коробка;
 • - клей;
 • - степлер;
 • - фарба;
 • - цеглини;
 • - дерев'яні бруси;
 • - дошки;
 • - цвяхи;
 • - молоток;
 • - куточки;
 • - тканина;
 • - ножиці;
 • - дріт;
 • - швейна машинка.
Інструкція
1
Виділіть місце для споруди. Зовсім не обов'язково підшукувати для нього велику площу. На невеликому просторі або на присадибній ділянці можна звести компактний функціональний будиночок своїми руками. Він може бути у вигляді казкового палацу, лицарського замку або хатинки лісового мешканця.
2
Заготовте матеріал. Будівельним матеріалом для будиночка може служити картон або велика коробка, наприклад, в якій продавався телевізор. Готова коробка - це вже стіни для майбутнього будиночка.
3
Зробіть плоский дах з того ж картону, приклеївши її або прикріпивши степлером до стін. Зсередини простір можна оформити яскравими шпалерами, а зовні розфарбувати фарбами. При цьому дитина із задоволенням вам допоможе. На стінках розвісьте сімейні фотографії або картинки, намальовані малюком.
4
Можна спорудити і більш міцне будівлю. Зробіть траншею для фундаменту розміром приблизно 1,5 на 2 метри. Викладіть цеглу на одному рівні. Для виготовлення каркасу підійдуть бруси з перетином 5 см. На закопані цеглини встановіть конструкцію із брусів. Прибийте статеві дошки до каркаса.
5
Несучі бруси скріпіть куточками так, щоб вони утворили квадрат. Зафіксуйте стіни будиночка. Несучий брус даху прикріпіть до передньої і задньої панелям. Використовуючи дошки на поперечних брусах, зберіть щити даху. Кожну зі сторін даху прибийте цвяхами. Зверніть увагу, що кінці всіх цвяхів потрібно обов'язково загнути, щоб дитина не поранився. Крім того, дерев'яний ігровий будиночок слід покрити нетоксичної фарбою або лаком.
6
Використовуючи дріт для виготовлення каркаса і тканина, можна зшити будиночок. Зробіть прямокутні викрійки для стін і даху, їх краї підігніть так, щоб в вийшла кулиску помістилася дріт. Всі рядки виконайте прямим швом. Вставте деталі каркаса в заготовки для кожної з частин будиночка, перекрутите кінці дроту між собою. Дах прикріпіть липучками. До готового будиночка можна пришити декоративні вікна зі шторками і дверки.
Діти дуже люблять споруджувати різного роду «притулку» з усього, що потрапляє під руку. Варто підтримати бажання крихти мати затишний казковий куточок і побудувати для дитини яскравий і веселий будиночок-намет, який буде доречний і вдома, і на дачі.
Вам знадобиться
 • Щільна тканина (плащевка), нитки, ножиці, смужки матеріалу для воланів, тюль, липучка, бейка, обруч-підстава, кільце, поролон, клейова павутинка
Інструкція
1
З щільного матеріалу (найкраще брати плащевку: вона не сиплеться і можна не обробляти шви) треба викроїти чотири деталі для верхньої частини будиночка - у формі великих трапецій, закруглених знизу, - і чотири деталі для нижньої - у формі маленьких трикутників, також закруглених. Нижні деталі варто зшити між собою по поздовжніх краях. Вийде усічений конус. Верхні елементи слід зшити, щоб вийшла конусна шапка шатра. Потім верх необхідно пришити до низу будиночка.
2
Для оборки необхідно взяти дві довгі смужки тканини (з запасом). Їх потрібно скласти лицьовими сторонами. Потім потрібно розмітити оборку, прострочити, ближче до рядку зрізати припуски і вивернути. З смужки тканини необхідно зробити петлю і протягнути в неї кільце. Всі чотири маленьких конуса слід зшити між собою, вставивши петельку. Після петельку і оборку треба пришити до конусу.
3
Каркасом може стати обруч-хулахуп діаметром близько 50 см. Його можна закріпити зав'язками, які пришиваються в районі верхнього шва з виворітного боку.
4
Тепер пора вирізати вхід будиночка. З тюлю треба викроїти дві фіранки і приметать їх внахлест над дверима шатра. З кожного боку слід приметать зав'язки для фіранок. Поверх буде потрібно пришити широку косу бейку (смужку, що випускається по шву для обробки) з тканини.
5
Для виготовлення підлоги варто вирізати з тканини два кола діаметром 1 м. На 3/4 кола слід зшити за допомогою стрічки, на яку попередньо треба прикріпити шматочки липучки. Всередину необхідно вставити поролон. Потім потрібно зашити залишилася чверть. Низ шатра рекомендується обшити Бейко, на яку так само слід «прилаштувати» липучки. Липучки будуть утримувати намет по периметру підлоги.
Корисна порада
З тюлю можна вирізати аплікації. Щоб напівпрозорі картинки не загубилися на тлі шатра, за допомогою клейової павутинки їх треба розташувати на білому матеріалі. Потім аплікації потрібно акуратно пристрочити на будиночок.