Як вивести плями з трикотажу. Як відіпрати масну пляму з трикотажу.

Неприємно, коли на улюбленій трикотажної кофтині виявляється пляма. Не варто турбуватися завчасно. Є кілька простих рецептів, які допоможуть повернути вашому одязі охайний вигляд.
Вам знадобиться
  • Миючий засіб, гліцерин, крохмаль, нашатирний спирт, оцет, сіль.
Інструкція
1
Жирне пляма можна видалити різними способами: - Насипте на тканину крохмаль, накрийте тканиною або паперовою серветкою і пропрасуйте утюгом.- Якщо пляма ще свіже, то посипте його зубним порошком і відтирати. Старі забруднення видаляються сумішшю бензину і білого мила. Нанесіть на тканину і залиште на 15-20 хвилин.- Простий і економічний варіант: засіб для миття посуду. Заперіть пляма з декількома краплями рідини.
2
Пляма невідомого походження можна вивести наступним чином: - У тазик з теплою мильною водою додати кілька крапель нашатирного спирту і випрати виріб як звичайно. Це досить м'який спосіб виведення плям, при якому річ НЕ злиняє і не деформіруется.- Змішайте оцет, сіль і нашатирний спирт. Обережно застосовувати на делікатних тканинах.
3
Пляма від губної помади. Змочіть ділянку забруднення сумішшю ефіру зі скипидаром. Повторіть процедуру кілька разів. Потім пляма накрийте паперовим рушником або серветкою, пропрасуйте з обох сторін.
4
Жувальна гумка. Покладіть виріб в поліетиленовий пакет і помістіть в морозильну камеру. Через кілька годин вона повністю заморозити і легко віддалиться з поверхні одягу. Слід від жувальної гумки заперіть в мильному розчині і ретельно прополощіть. Якщо пляма відіпралася не до кінця, то змочіть його бензином. Потім знову виперіть виріб.
5
Якщо на одяг потрапили краплі воску від свічок, то відразу видаліть їх з поверхні. Потім залишки накрийте паперовим рушником з обох боків і акуратно пропрасуйте праскою. Якщо в складі тканини присутні синтетичні волокна, то температура нагріву повинна бути середньої.
6
Плями від фруктів. Умочіть ватяний тампон в оцет або кипляче молоко, потім обережно видаляйте плями. Наприкінці виперіть виріб як звичайно.
7
Плями від іржі. Нанесіть на тканину щавлеву кислоту, потім ретельно прополощіть і виперіть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nMXvfR26Lz8
Зверніть увагу
Обробляйте плями з виворітного боку виробу.
Корисна порада
Застарілі жирні плями промокніть спочатку гліцерином.