Як зшити комплект для дитячого ліжечка. Комплект для дитячого ліжечка своїми руками.

Щоб сон вашого малюка був спокійним і солодким, подбайте про комплекті в дитяче ліжечко. Звичайно, можна придбати його і в магазині, але такі комплекти досить дорогі. Крім того, немає нічого кращого речей, зроблених з любов'ю, так як вони несуть в собі незвичайну енергетику люблячої людини.
Інструкція
1
Для постільної білизни в дитяче ліжечко виберіть однотонну бавовняну тканину пастельних тонів. Після прання тканина може дати усадку, тому попередньо її виперіть і проутюжьте.
2
Боковини ліжечка закрийте «подушками». За мірками ліжечка на виворітній стороні тканини викроїте прямокутники. Виріжте деталі. Прошийте три сторони деталей, залишивши відкритою одну. Розкроїте поролон (його розмір повинен бути трохи менше розміру деталі з тканини приблизно на 0,5 см з кожного боку). Вкладіть деталь з поролону в чохол. Зашийте отвір. Пришийте до «подушці» дві стрічки шириною по 5 сантиметрів, відступивши від краю 6 сантиметрів.
3
Для наволочки на стандартну дитячу подушку 45х45 см викроїте прямокутник шириною 47 см і довжиною 100 см. Прострочіть короткі зрізи прямокутника. Складіть його конвертом два рази 45, 45 і 10 сантиметрів і зшийте з боків, зрізи обробіть оверлоком або зигзагоподібної рядком. Наволочку прикрасьте воланом з шиття або мережива.
4
Для простиральця виміряйте довжину і ширину матраца і додайте до вийшов мірками 10-20 см. Прострочіть всі зрізи. Щоб простирадло не збивати з матраца, пришийте по краю еластичну тасьму, але в цьому випадку слід додати до мірками матраца 5-10 см, інакше простирадло НЕ БУДЕ натягатися.
5
Підковдра викроїте за розмірами ковдри, додавши 5 см до вийшов мірками. Складіть деталь навпіл лицьовою стороною один до одного. Прошийте всі зрізи, залишивши отвір, щоб вставляти ковдру. Підодіяльник виверніть і проутюжьте всі шви.
6
Дуже мило виглядає ліжечко з балдахіном. Крім того, він дуже практичний, так як можна прикрити їм ліжечко і захистити малюка від яскравого світла, коли він спить. Виберіть напівпрозору тканину. Складіть довжину всіх сторін ліжечка - так ви отримаєте ширину балдахіна. Складіть одну третину довжини, зверху зробіть два рядки, між якими вставте кільце для балдахіна. У місці з'єднання на кільці пришийте дві стрічки і зав'яжіть їх у бант. Прикрасьте балдахін мереживом або шиттям.