Як зв'язати одяг для барбі. Як зв'язати гачком плаття ляльці барбі.

Лялька Барбі - відома модниця, тому як і у всякої дівчини, яка стежить за модою, у неї має бути багато нарядів. Зазвичай в магазинах можна придбати одяг, зшиту з тканини, але ж одяг можна і зв'язати. Тим більше, для того щоб зв'язати її потрібно трохи залишків пряжі. Однак і у цього захоплюючого заняття є свої особливості.
Вам знадобиться
  • - нитки "Ірис" 30 г;
  • - нитки "Муліне" в два складання 5-6 мотків;
  • - спиці № 1-1,2;
  • - гачок: №1,0 і 0,5.
Інструкція
1
ЮбкаНаберіте на спиці 50 петель допоміжними нитками і пров'яжіть три ряди, потім в'яжіть 40 рядів панчішної в'язкою нитками «Ірис». Скоротіть ширину полотна в два рази. Таким чином, на спицях повинно залишитися 25 петель. Пров'яжіть ще один ряд. Далі в'яжіть гачком пояс спідниці по відкритим петлям. Пров'яжіть два ряди стовпчиками без накиду, з боку спинки пров'яжіть по п'ять крайових петель двома рядами стовпчиків без накиду для застібки. Отпарьте спідничку через вологу марлю. Далі зв'яжіть мереживну частину спідниці. Для цього розпустіть допоміжні нитки, відкриті петлі надіньте на спиці і пров'яжіть їх гачком по дві петельки разом, з'єднувати їх дужками по три повітряних петлі. Далі в'яжіть мереживний узор за схемою серветки по колу нитками муліне в два складання. Зшийте задній шов до обв'язаних гачком країв спідниці. Пришийте маленьку кнопку або липучку. З виворітного боку шов отпарьте. Прикрасьте виріб штучними квітами та стрічками.
2
ТопНіткамі «Ірис» зробіть ланцюжок з 30 повітряних петель і пров'яжіть гачком № 1 два ряди стовпчиками без накиду. Далі візьміть гачок № 0,5 і в'яжіть «Муліне» в два складання дужки їх трьох повітряних петель. Потім в'яжіть шосту частину елемента узору серветки. Бічні сторони обв'яжіть гачком № 1 нитками «Ірис» стовпчиками без накиду. Пришийте липучку для застібки.
3
ШляпаСвяжіте гачком № 1 ланцюжок з шести повітряних петель і укладіть в кільце. Далі в'яжіть по колу 8 стовпчиків без накиду і одну повітряну петлю для підйому. Далі в кожну другу попереднього ряду пров'яжіть по два стовпчики без накиду (вийде 12 петель). У наступному ряду додайте по шість стовпчиків, в'яжіть таким чином, поки не вийде 36 стовпчиків. Потім додайте три стовпчики. Діаметр денця повинен бути 3-3,5 сантиметра. Після цього в'яжіть приблизно п'ять рядів для тулії, не додаючи. Для полів додайте 12 стовпчиків без накидов, пров'яжіть 3 ряди, додаючи по шість стовпчиків. Потім пров'яжіть мереживні поля візерунком серветки. Капелюшок подкрахмальте, щоб вона тримала форму.
4
СумкаОбраз НЕ БУДЕ закінченим, якщо не доповнити його симпатичною сумочкою. Зробіть ланцюжок з 18 повітряних петель і пров'яжіть 15 стовпчиків без накиду гачком № 1. Далі переходите на гачок № 0,5 і пров'яжіть сім дужок по три повітряних петлі. Потім в'яжіть мереживну частина візерунком серветки. Зв'яжіть другу деталь сумки аналогічним способом. Складіть деталі і обв'яжіть їх разом гачком. Для ручки зробіть ланцюжок з 20 повітряних петель.
Зверніть увагу
Завжди в'яжіть попередньо зразок, так як є ймовірність, що товщина спиць, гачка або пряжі не буде відповідати тому, що дано в схемі і не буде добре виглядати на ляльці; Дуже важко надіти одяг з рукавами на ляльку, тому рукава в'яжіть еластичною гумкою з протяжкою або робіть їх ширше.
Корисна порада
Для в'язання використовуйте бавовняні нитки «Муліне» або «Ірис». З них можна створювати тонкі і витончені моделі для ляльок, а також розкішні мережива і бальні сукні. Крім того, вироби з таких ниток можна прати і прасувати, вони не втратять форму; Нитки «Мулине» попередньо розмотайте в одну нитку на дві котушки, а потім в'яжіть з них в два сложенія.Іспользуйте тонкі спиці і гачок. Співмірність величини петель і товщини ниток розміром ляльки виглядає чарівно, а лялька ще більше схожа на маленького чоловічка. Дуже зручно в'язати вбрання гачком, так як можна робити убавкі і прибавки там, де це буде потрібно. Спицями не дуже зручно в'язати мініатюрну одяг, набагато зручніше скористатися панчішними спицями; Як застібки для виїзних лялькових речей зручно використовувати гачки. Пришивати петельки для них не потрібно, а можна відразу зачепити за в'язане полотно.