Як навчитися добре малювати графіті.

Багато з молодих людей вважають, що графіті - це складно. Але це не так. Потрібно всього лише трохи терпіння і праці. І тоді у вас будуть виходити творіння, яким позаздрять багато.
Інструкція
1
Для початку придумайте свою тегом (підпис), їй ви будете підписувати свої творіння. Вона повинна бути унікальна і швидка у виконанні. Основна напис повинен мати сенс. По ній вас будуть дізнаватися. Далі можете прикрасити різними символами: знаками питання, зірочками, мазками. Однак все має бути до місця.
2
Після того, як ви придумали свій тег, почніть писати його на листках для тренування, потім продовжите на стінах. На них малюйте спеціальними маркерами, купити їх можна в спеціалізованих магазинах. Тепер вам слід перейти до шматків. Не біжіть відразу «бомбити» якісь електрички або автобуси. Ви тільки зіпсуєте все початкові зусилля і викличте глузування інших райтерів. Почніть творити на папері. Багато скетчів повинно бути обмалював, перш ніж ви вийдете на вулицю. Будьте впевнені, що все гаразд, навіть якщо спочатку нічого не виходить. Після певної кількості невдалих скетчів ви зрозумієте, що пора пробувати свої сили на вулиці. Навіть якщо у вас не виходять відразу шедеври, але до певного рівня можна «піднятися». Звичайно, ти не будеш Daim'ом або Loomit'ом, але головне - отримувати задоволення від своїх творінь, мати бажання, віру в себе і любов до графіті!
3
Тепер купите балони з фарбою і знайдіть відповідну стіну. Завжди робіть графіті там, де з'являються й інші любителі цього. Але пам'ятайте про безпеку! Тепер проведіть основні лінії на стіні, щоб легше було малювати. Зробіть це звичайним олівцем. Всі лінії проводите акуратно і плавно, не смикайте рукою, а робіть це досить швидко, щоб фарба не розтеклася. Малюйте лінії, не відриваючи руки, розриви виглядають погано. Коли все буде готово, відійдіть трохи назад, подивіться, що у вас вийшло, подправьте неточності, де це потрібно. Не забудьте поставити тег, можете написати ще якусь розумне вислів.
Зверніть увагу
Відповідь на питання як навчитися добре малювати в основному залежить від вчителя. Учитель не повинен переоцінювати уяву учня і його художні здібності і не повинен применшувати зорові і образотворчі здібності своїх вихованців. Якщо зусилля викладача і процес навчання не призводять до бажаних результатів, вчитель зобов'язаний перевірити, в чому він допустив помилку, знайти її і постаратися в майбутньому уникати подібних помилок.
Корисна порада
Малювати взагалі краще вчитися олівцем, адже у нього чіткіше лінії, які при необхідності можна розтушувати. Крім того, олівців можна багато знайти, а кольорів не напасешся. Щоб навчитися малювати людини, необхідно для початку навчитися малювати різні частини тіла окремо.