Як взяти декретну відпустку. Як оформити відпустку по догляду за дитиною до 1.5 років зразок.

Народження дитини - це найважливіша подія в житті будь-якої жінки. Надання декретної відпустки гарантовано державою, статтею 255 ТК РФ. Допомога по вагітності та пологах виплачується в розмірі 100% від середнього заробітку за 24 місяці і не обкладається податками. Відповідно до закону жінка має право не тільки на відпустку по вагітності та пологах, а й по догляду за дитиною до трьох років, причому до півтора років відпустку щомісяця оплачується в розмірі 40% від середнього заробітку за 2 роки, що передують періоду виходу в декрет.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - лікарняний лист;
  • - довідка про зарплату з усіх місць роботи в розрахунковому періоді;
  • - копія свідоцтва про народження дитини;
  • - довідка з місця роботи чоловіка.
Інструкція
1
Декретна відпустка надається на підставі листка непрацездатності, виданого лікарем акушером-гінекологом жіночої консультації, в якій спостерігали протягом вагітності. Дають лікарняний лист на 31 тижні вагітності, якщо виношується одна дитина і на 29 тижні, якщо вагітність багатоплідна.
2
Жінка повинна написати заяву, в якій вказати на прохання надати їй декретну відпустку по вагітності та пологах, дату початку відпустки і підстави для її надання. Підставою служить лікарняний лист, тому в заяву вказується його номер, серія і дата видачі, термін початку і закінчення. Якщо видана довідка про ранню постановку на облік, то в заяву вкажіть що відповідно до Федерального закону за номером 255-Ф3 від 29.12.06 та довідки номер ..., на прохання нарахувати допомогу за ранню постановку на облік в жіночу консультацію.
3
Якщо ви працювали у кількох роботодавців за сумісництвом, то за основним місцем роботи уявіть довідки про заробітну плату від усіх роботодавців, так як оплата допомоги проводиться виходячи із загальних доходів, отриманих на всіх підприємствах у розрахунковому періоді.
4
Відповідно до статті 260 ТК РФ перед декретною відпусткою ви можете отримати щорічну оплачувану відпустку, незалежно від стажу роботи на даному підприємстві.
5
Перед декретною відпусткою здайте всі робочі справи, зніміть з себе матеріальну відповідальність і інші обов'язки.
6
Відпустка по догляду за дитиною починається з наступного дня після закінчення декретної лікарняного. Для його отримання напишіть заяву, вкажіть дату початку і закінчення відпустки. Уявіть роботодавцю копію свідоцтва про народження дитини, довідку з місця роботи чоловіка, що він не використовує даний вид відпустки.
7
Відпустка по догляду за дитиною від півтора до трьох років не оплачується, але надається на підставі окремого заяви.