Як організувати магазин одягу.

Бізнес з торгівлі одягом сильно притягує молодих підприємців уявною простотою. Дійсно, це не найскладніша справа, але і в ньому є свої особливості і труднощі. Головною проблемою є дуже висока конкуренція в цьому сегменті. Відгородитися від конкурентів можна двома основними методами - оригінальним товаром і низькими цінами. Ще однією відмінною рисою цього бізнесу є сильна залежність від тенденцій моди.
Інструкція
1
Складіть концепцію свого майбутнього магазина , бажано, щоб вона була унікальною і затребуваною в вашому місті. Головне, з чим треба визначитися - це кому продавати і що продавати. Також необхідно придумати назву магазину. Воно повинно бути простим і в теж час стильним, що виділяється.
2
Знайдіть постачальників якісного товару, який задовольняє вимогам концепції. Іноді буває, що цікавий товар, що не представлений у конкурентів, знаходиться відразу, а потім вже виходячи з сутності товару, вибудовується концепція магазину. Тому залежно від конкретної ситуації, послідовність деяких кроків може помінятися місцями. Визначте націнку на товар, зазвичай вона становить не менше 70 відсотків.
3
Добре підібране місце розташування на 70 відсотків визначає майбутній успіх магазину. При пошуку приміщення під магазин необхідно виходити з концепції майбутнього магазину. Краще відкривати магазин в окремому приміщенні на торговій вулиці або в торговому центрі. Площа приміщення повинна бути не менше ста квадратних метрів.
4
Відкриваючи магазин одягу, особливу увагу приділіть інтер'єру і екстер'єру приміщення. На даному етапі краще звернутися до дизайнера, який розробить проект магазина. Пильна увага зверніть на світло - правильно підібрана гарне підсвічування дозволить магазину навіть при невеликих витратах виглядати цікавим і затишним. При облаштуванні магазину не забудьте про дрібниці, які створять додаткові зручності для покупців. Приміром, примірочні повинні бути просторі, зручні, з великими дзеркалами, бажано в магазині наявність кондиціонера. Коли проекту дизайну готовий, здійснюється ремонт. Закупити торгове обладнання для магазину. Якщо площа магазина дозволяє використовувати манекени, то обов'язково використовуйте їх - вони приваблюють відвідувачів. Крім касового обладнання, придбайте електромагнітні рамки - вони призначені для захисту товару від крадіжок.
5
Пошук працівників для магазину введіть на сайтах з підбору персоналу, розміщуйте оголошення в спеціалізовані газети або зверніться в кадрове агентство. Основними вимогами до продавця є приємний зовнішній вигляд, вміння орієнтуватися в асортименті, спілкуватися з людьми і звичайно, ефективно продавати. Крім продавців, вам буде потрібно адміністратор, який стежитиме за роботою персоналу та навчати його. В якості мотивації персоналу до хорошої роботи використовуйте преміальну систему оплати праці.
6
Варто заздалегідь подумати про рекламу. Замовте яскраву вивіску для магазину - вона приверне клієнтів. Використовуйте різні стимулюючі акції, даруєте подарунки, роздавайте дисконтні карти і проводите розпродажі.