Як відкрити магазин посуду. відкрити магазин посуду для дому.

Сьогодні на зміну старому бабусиним сервізу в білий горошок приходять різні червоні, чорні, в смужку і квіточку чашки і тарілки оригінальної форми. Багато людей бажають надати звичайної потреби в їжі якусь видимість елітарності. А також зростаюча популярність красивою і практичною посуду , що підігрівається телебаченням і глянцевими виданнями, робить бізнес з продажу посуду одним з найприбутковіших.
Інструкція
1
При виборі асортименту перевагу віддайте білої посуді. Будь-яке блюдо на такому посуді виглядає шикарно. Також при сервіруванні столу такий посуд дозволить використовувати різні кольори серветок, скатертин і т.д. Постійним попитом володіє і прозора посуд. А от з різними дизайнерськими витворами перший час краще не експериментувати, тому що можна невдало вкласти кошти. Що ж стосується матеріалу, перевагу віддайте фарфору: поєднання високих естетичних властивостей і гігієнічних показників, а також відмінною теплопровідності забезпечить товарам з цього матеріалу стабільні продажі. Крім цього порцеляновий посуд має великий попит в якості рекламних носіїв. Великі компанії закуповують величезними партіями білі порцелянові чашки, щоб нанести на них свій логотип і використовувати в якості корпоративних подарунків. Найбільш оптимальним асортиментом для магазина посуду буде наявність посуду для сервірування і приготування, а також подарункового посуду.
2
При відкритті магазину посуду дуже важливо не помилитися з його місцем розташування. Приміщення може бути як окремо вартим, так і відділ в торговому центрі. Площа магазину посуду залежить від пропонованого асортименту, але мінімум 50-60 квадратних метрів.
3
Встановіть контакт з фірмами-постачальниками. З ними краще і зручніше працювати напряму, тому що разом з продукцією вони надають торгове обладнання з професійною. Враховуйте, що іноземні виробники працюють тільки по передоплаті.
4
Один з головних чинників успіху є персонал. Співробітників потрібно навчати не лише технікам продажів, але і характеристикам продукції. Для невеликого магазину площею 50-60 квадратних метрів вам буде потрібно шість продавців. Перевагу віддавайте чарівним, привабливим, підготовленим, які знаються на посуді, який вміє і люблячим готувати кандидатам. Найкращими співробітниками будуть жінки середніх років, так як покупець на підсвідомому рівні їй більше повірить.
5
Випередити конкурентів тільки за рахунок підвищення якості продукту і за рахунок впровадження системи лояльності до клієнта. Головним секретом успіху в посудній бізнесі є зворотній зв'язок з покупцем і його бажання прийти знову. Коли людина набуває один якісний товар, приходить і ставить поруч з іншими речами. Йому в голови приходить думка, треба міняти все. Щоб підтримати цей зв'язок, вітайте постійних покупців зі святами і вдавайтеся до акцій.