Як кріпити пасма із волосся.

Накладні пасма використовувалися жінками з давніх пір. Адже всі хочуть мати густі, довгі волосся, але не всіх природа нагородила цим багатством. Накладні пасма можна носити постійно, а можна прикріплювати тільки по особливим випадкам, щоб прикрасити свою зачіску.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до кріплення пасм волосся, обов'язково розберіться в техніці роботи заколок. Адже вся конструкція триматиметься на них. І щоб зачіска не розвалилася, вам заздалегідь потрібно зрозуміти, як працювати з шпильками.
2
Кожен стандартний набір накладних волосся включає в себе десять пасом. Волосся в них зазвичай використовуються натуральні. Зараз в асортименті спеціалізованих магазинів є величезна кількість їх забарвлень. Тому ви без зусиль зможете підібрати собі пасма в тон. При бажанні ви можете придбати волосся темніше або ж, навпаки, світліше на пару відтінків. При їх використанні ви отримаєте ефект колорирования або мелірування на волоссі.
3
Після того, як ви підібрали собі підходящі накладне волосся, спробуйте потренуватися їх прикріплювати. Для цього візьміть одну пасмо і прикріпіть її. Оцініть результат. Потім зніміть і знову прикріпіть. Так продовжуйте робити ще кілька разів, до тих пір поки не зрозумієте, що вже добре натреновані.
4
Для того щоб у вас в результаті вийшла ідеальна зачіска, спробуйте при її створенні використовувати тонкої гребінець на кінці з роздільником пасом. З її допомогою ви легко зробите рівні ряди, куди згодом й прикріпіть пасма.
5
Всю процедуру починайте з нижньої частини голови, поступово переходячи до верхньої. Зберіть на потилиці у високий хвіст основну частину волосся. Саме під нього і будуть кріпитися перші прядки. Для того, щоб надати зачісці більший обсяг, простягніть від вуха до вуха найширші пасма. Врахуйте, що першим потрібно закріплювати середній затискач. Це робиться з метою того, щоб рівномірно розподілити волосся в зачісці.
6
Після того, як самі нижні пасма будуть на своєму місці, обов'язково переконайтеся, чи добре вони тримаються. Продовжувати формування зачіски можна тільки після цього. Коли ви прикріпіть всі пасма до голови, збризніть все лаком для найбільшої фіксації.