Як поставити локальний сервер.

Локальний сервер використовується для налагодження сайтів без безпосереднього завантаження їх в інтернет. Це полегшує процес редагування необхідних скриптів. Можна самостійно зібрати сервер допомогою Apache і додаткових плагінів, однак це досить трудомісткий процес. Для більшості користувачів достатнім буде зупинитися на готових збірках з інсталятором.
Вам знадобиться
  • - пакет Denwer або XAMPP
Інструкція
1
Збирання Apache дозволяє настроїти локальний сервер повністю під власні потреби, в той час як готові Denwer або XAMPP забезпечить користувача вже налаштованим і готовим до використання сервером.
2
Щоб встановити Денвер, скачайте його з офіційного сайту у вигляді базового пакету, який містить Apache, PHP5, MySQL5, системою управління різними компонентами сервера, phpMyAdmin, емулятор sendmail і SMTP.
3
Перевірте, пінгуєтся чи скачаний сервер. Для цього перейдіть в «Пуск» - «Виконати». У вікні наберіть «ping 127.0.0.1». Якщо з'являться рядки «Відповідь від 127.0.0.0 число байт ...», то можна переходити безпосередньо до установки сервера. В іншому випадку спробуйте відключити фаєрвол і антивірусну програму, і виконати команду знову.
4
Запустіть інсталятор. Відкриється вікно, в якому буде запропоновано вибрати каталог установки сервера. Якщо виставлений за умовчанням «C: WebServers» влаштовує, то просто натисніть клавішу «Далі».
5
Введіть назву віртуального диска, який буде створюватися при запуску сервера, і буде пов'язаний з вже зазначеної Директорією. Ім'я віртуального диска не повинно збігатися з ім'ям фізичного розділу, тому доцільно використовувати назву за замовчуванням («Z:»).
6
Далі почнеться процес установки. Дочекайтеся його завершення, після чого вам буде запропоновано вибрати яким чином буде здійснюватися запуск або зупинка сервера. Виберіть найбільш зручний параметр. Установку можна вважати закінченою.
7
Запустіть Денвер за допомогою створеного ярлика «Start Denwer» на Робочому столі. Після запуску відкрийте браузер, введіть «http://localhost/denwer/». Якщо установка пройшла успішно, то у вікні браузера відобразиться вікно вітання.
Корисна порада
Установка збірки XAMPP здійснюється аналогічним чином, але без визначення віртуального диска. За замовчуванням Директорією сервера є папка «С: \ xampp».