Як відкрити інтернет-магазин косметики.

Інтернет- магазин представляє собою сайт з великою кількістю сторінок, на яких розміщені описи, фотографії, ціна і характеристика товару. Також до атрибутів якісного інтернет-магазину відноситься корзина для покупок. Сайт доповнюють сторінки інформаційного типу: «Контакти», «Про магазин», «Доставка і оплата», «Часті питання» і т.д.
Інструкція
1
Визначтеся з асортиментом, знайдіть постачальника. Розрахуйте відразу, скільки приблизно буде пропонованих товарів. Враховуйте, якщо їх буде мало, значить вибір для покупців буде невеликим. А якщо занадто багато, оновлення цін та інформації буде займати у вас більше часу. Тому оптимальним буде кількість 5-8 тис. Товарів. Знайти постачальника косметики досить легко, необхідно знати виробника або марку. Зв'яжіться з представником і викладіть свою позицію. Якщо представник не працює з дилерами безпосередньо, він підкаже до кого звернутися. Зазвичай це великі компанії-імпортери, з яким він співпрацює.
2
Виберете домен і назва. В ідеалі найменування магазину повинно відображати тематику сайту. Для парфумерії добре підійде parfums.ru або parfumshop.com. Так само пам'ятайте про доменні зонах, перевірте, чи зайнятий домен за всіма основними доменним зонам таким, як ru, net, com, com.ua, biz. Інтенет-магазин краще зробити на комерційному хостингу і окремому домені, це набагато зручніше в подальшому і солідніше виглядає, ніж на безкоштовних майданчиках.
3
FTP-доступ та хостинг. Не варто економити на хостингу, тим більше це не дорого. Для середнього магазину цілком буде досить місця в 1Gb. Вартість якісного комерційного хостингу знаходиться в межах 30-50 доларів на рік, виберіть найдешевший тариф. Якщо буде недостатньо, можна змінити його в будь-який час.
4
Виберіть движок сайту. Для інтернет-магазина цілком підходять безкоштовні движки: Magento, OpenCart, PrestaShop. Якщо вас не влаштовують безкоштовні, існують платні SunShop, CS-Carts, ShopCms, WebAsyst Shop-Script, Bitrix. Вони багато в чому схожі по зручності і призначенням, а розрізняються за кількістю безкоштовних модулів, готових дизайнів, технічній підтримці, технічною документацією. Але без доопрацювань ви все одно не обійдетеся, для ваших завдань на 100% готового рішення не існує.
5
Наповніть сайт контентом (змістом). До контенту відносять статті, фотографії та опис продукту. Процедура за часом досить ємна, тому краще звернутися за допомогою до віддаленого працівнику (фрилансеру). Біржу з пошуку фрілансерів досить легко знайти в інтернеті.
6
Дизайн і зручність (юзабіліті). Для початку дизайн можна взяти готовий безкоштовний, а з першої виручки замовити ексклюзивний. Розробники в хороших скриптах юзабіліті вже врахували, але якщо ви вважаєте, що його не достатньо, замовте доопрацювання у фрілансерів.
7
Розкрутка і просування. Цей етап найвідповідальніший і витратний. Якщо ви нічого не розумієте в цьому, тоді краще звернеться до seo-фахівцям. Віддаєте інтернет-магазин в його руки або виконуєте його рекомендації. В seo-студії краще не звертатися, бо вони хоч і роблять швидше, але дорожче і кривее. Для SЕО-компаній ви всього лише «черговий клієнт», тому вони роблять все швидко. Купа тексту на головній сторінці або посилання на інші сайти - це їх відмінні риси.
8
Варіанти оплати і доставки. Продумайте і обов'язково помістіть на сайті можливі варіанти доставки товару і способи оплати. Також вкажіть в які країни і міста ви здійснюєте продаж.