Як знайти роботу. Як знайти роботу поради.

Багато безробітних місяцями безуспішно шукають сферу докладання своїх сил. Їх проблема в тому, що вони підходять до пошуку роботи хаотично, що не систематизуючи свої знання і дії. А діяти треба по строгого плану.
Інструкція
1
Остаточно визначитеся, чим ви хотіли зайнятися. Добре, якщо ви вибрали затребувану професію ще в технікумі або університеті. Набагато складніше знайти роботодавця, який запропонує саме вам вакантне місце, якщо у вашій професії велика конкуренція. У такому випадку необхідно спочатку закінчити курси за тією спеціальністю, яка в даний момент затребувана. Станом на літо 2011 року найбільш потрібними професіями вважаються продавці-консультанти, менеджери з продажу, водії, програмісти, бухгалтери та інженери.
2
Складіть резюме. Воно має бути чітко структурованим, містити інформацію про ваших контактних даних, про отримані спеціальності, про колишніх місцях роботи, про ваших уміннях і навичках. Останнім двом пунктам чомусь не видаляється ту увагу, яку повинна приділятися. А адже багато менеджерів по персоналу в першу чергу звертають увагу на резюме тих кандидатів, які легко навчаються, комунікабельні, не конфліктні і налаштовані на перспективу. Втім, бажано мати кілька варіантів резюме, в кожному з яких варто робити упор на різних якостях.
3
Шукайте роботу скрізь. Найпростіший спосіб - кинути клич серед рідних і друзів. Ваші заступники знають вас і представляють, чи зможете ви працювати у тих, кому вони вас порекомендують. А їх рекомендація стане вагомим аргументом на вашу користь. Головна проблема, з якою ви можете зіткнутися - низька мотивація знайомих. З одного боку ви можете зіпсувати їх репутацію в разі несумлінного виконання обов'язків, з іншого боку, витрачати свій особистий час на пошук роботи для вас ніхто не хоче.
4
Інший варіант - пошук вакансій по газеті/інтернет-журналу. Гідність такого способу в доступі до великої кількості вакансій, які оновлюються дуже часто.
5
Третій варіант пошуку роботи - розіслати своє резюме електронною поштою/факсом або принести резюме особисто в цікавить вас підприємство. Спосіб досить ефективний. Найпростіше розсилати своє резюме електронною поштою, але тут є шанс, що ваш лист потрапить в спам.
6
Четвертий спосіб - пошук через агентство по кадрам. Недолік у тому, що за роботу агентства потрібно платити і не завжди воно запропонує те, що влаштує і вас і роботодавця. Хоча агентство, безумовно, краще, ніж державна біржа праці.
Зверніть увагу
Робіть це кілька разів на день, база постійно поповнюється. Чим активніше ви будете, тим швидше знайдете хорошу роботу. Не забудьте повідомити про пошук роботи друзям і знайомим. «Сарафанне радіо» досі відмінно працює. І якщо ви дійсно хороший фахівець, підходяща робота знайдеться дуже швидко. Як знайти швидко хорошу роботу -.
Корисна порада
Як і де краще шукати, щоб знайти швидко добре оплачувану роботу? Так буває. Ви працювали, працювали, звикли до колективу. Ви полюбили, взаємною любов'ю, свою роботу. І потім, в один із жахливих днів, дізналися, що вас звільняють. Може, і ви «постаралися»: запізнилися на роботу, а начальству, природно, це дуже не сподобалося. А, може, у вашого начальника просто не було настрою, потрібно було на когось позлитися, і ви теж не мовчали.
Якщо ви втратили роботу або вирішили доглянути собі нове робоче місце, приготуйте такі якості, як терпіння і наполегливість. В Одесі існує багато способів знайти роботу . Але для швидкого досягнення мети необхідно комбінувати всі доступні способи.
Вам знадобиться
  • - газети з оголошеннями про роботу
  • - інтернет
  • - телефон
Інструкція
1
Зверніться в Одеський центр зайнятості. Він став надійним помічником у пошуку роботи для багатьох претендентів. У центрі ви зможете скористатися послугами спеціаліста з працевлаштування або ознайомиться зі списком вакансій в секторі самостійного пошуку. Центр має кілька відділень. Залежно від того, в якому районі ви хочете влаштуватися, ви можете вибрати один з філіалів. Якщо вас цікавлять пропозиції у всьому місті, відправляйтеся в Одеський міський центр зайнятості. Він розташовується на вулиці Генерала Петрова дом 22-в. Попередньо зателефонуйте за номером (048) 7121030 і уточніть години роботи центру.
2
Купуйте газети з оголошеннями про роботу. Зверніть увагу на чотири видання з великою кількістю вакансій: газета безкоштовних оголошень AVISO, газета «Робота плюс», газета «Потрібні на роботу » і газета «Робота для вас».
3
Відвідайте корпоративні сайти великих компаній Одеси. На таких сайтах можуть розташовуватися рубрики «Вакансії» з переліком працівників, яких потребують компанії. Якщо ви вважаєте, що вакансія вам підходить, зателефонуйте, знайденому в рубриці «Контакти» або надішліть резюме на корпоративну пошту.
4
Доручіть своє працевлаштування кадровому агентству. Багато з них працюють з шукачами на безкоштовній основі. Фахівці агентства не тільки протестують вас, щоб дізнатися ваші професійні якості, але і нададуть можливість пройти платні курси підвищення кваліфікації. На міському порталі Одеси www.048.ua можна знайти велику кількість адрес і телефонів кадрових агентств.
5
Відвідуйте ярмарки вакансій, які періодично проводяться в Одесі. Відвідувачі ярмарків мають можливість особисто поспілкуватися з роботодавцями. Великий плюс подібних заходів - отримання консультацій по трудовому законодавству і правилам успішного пошуку роботи. Тут можуть знайти роботу як зарекомендували себе фахівці з досвідом роботи, так і студенти навчальних закладів.
6
Якщо ви шукайте роботу обслуговуючого персоналу або торгового працівника, обійдіть вулиці в районі свого проживання. Нерідко фірми, яким потрібні співробітники, вивішують оголошення про найм на свою вхідні двері. Буває так, що оголошення вішається на двері раніше, ніж подається в газету. Тому у вас буде перевага перед іншими кандидатами, які виявлять оголошення в газеті.