Як встановити на китайський айфон програми. Ajhevs за китайськими айфон програми.

Китайські моделі телефонів, незважаючи на своє порівняно низька якість, зустрічаються все частіше. Крім зовнішньої схожості нічого спільного у китайського iPhone з оригінальним телефоном немає. Процес установки програм також сильно відрізняється: китайське пристрій не сумісно з AppStore і iTunes.
Вам знадобиться
  • - кабель для з'єднання з комп'ютером або карт-рідер;
  • - викачане java-додаток
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що телефон підтримує Java. Для цього зайдіть в меню і перевірте наявність пункту «Java додатки» або скористайтеся специфікацією від виробника (інструкція із застосування чи інша технічна документація). Можна знайти відповідь на різних форумах, присвяченим китайським телефонами.
2
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою кабелю або скориставшись карт-рідером комп'ютера. Після підключення через шнур виберіть пункт «Масова пам'ять» або «USB диск» на телефоні. Перемістіть викачане додаток в будь-яку папку пристрою простим копіюванням або переміщенням.
3
Скинувши додаток, від'єднайте кабель від пристрою. Відкрийте «Менеджер файлів» («Управління файлами»). Перейдіть каталог, в який були скинуті потрібні програми.
4
Відкрийте скачаний файл за допомогою звичайного натискання на нього. У меню, натисніть кнопку «Встановити». Якщо такий пункт відсутній, то телефон все ж не підтримує запуск Java-додатків.
5
Почнеться встановлення програми. Виберіть бажане розміщення для програми (пам'ять телефону або флеш-карти).
6
Після установки додаток з'явиться у відповідному меню «Java».
7
Для додатків, що вимагають інтернет, налаштуйте відповідні параметри мережі. Вони знаходяться в пункті «Java» і прості в налаштуванні, яка залежить від моделі iPhone.
Зверніть увагу
На iPhone без підтримки Java встановити програми не вийде. Винятки становлять китайські смартфони, які зустрічаються досить рідко.
Корисна порада
Перед вибором потрібних програм слід спочатку відвідати форуми за китайськими телефонами, щоб дізнатися, які програми працюють коректно, а які запустити не вийде. Крім того, у iPhone з Китаю відсутня клавіатура, хоча багато Java вимагають її. Управлятися за допомогою сенсора даного пристрою ці програми просто відмовляються.